reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny, potem Was nadrobię bo to moja ulubiona rozrywka ostatnio czytać zaległości z forum ☺😋 a byliśmy wczoraj u znajomych pod Częstochową i nie miałam jak zerkać co tam piszecie ☺ mam pytanie, czy każdej z Was lekarz zlecił badanie na przeciwciała cytomegalii? Ja ani od ginekologa z NFZ nie dostałam, ani od swojego prywatnego a wiem ze od czasu do czasu przewija się ta nazwa na forum 🤷‍♀️
 
Daj spokój, to juz nie te czasy ;) przecież oni normalnie przychodzą do pracy, placicie im za to. U nas jak robili łazienkę, to chcieli tylko, zeby im udostepnic czajnik i wode, a tak to mieli swoje wszystko. Serio, nie daj sie w to wkręcić, jeszcze tym bardziej, ze w ciąży jesteś.

Zgadzam się w 100%.. to już nie są te czasy co za naszych dziadków, że się chłopom obiady gotowało w zamian za pracę.. takie cuda widzę, że jeszcze czasem na wsiach sie praktykuje, ale bez przesady.. nie dość, że kupę pieniędzy sie teraz placi za robociznę, to jeszcze obiadki codziennie gotować 🙄
 
No coś ty nie daj się w takie rzeczy wplątać. Kiedyś jak moja mama się budowała to się gotowało, ale teraz to już nie słyszałam żeby ktoś to robił. Przecież płacicie za to:eek: i co jeszcze obiady dawać? U mnie jak robili łazienkę to nawet swój czajnik i kawę mieli i ładnie mi podziękowali za cokolwiek.
No fajnie, że teraz będziesz jakieś miecho robić.
Tutaj się zgadzam. Fachowcom którym płaciłam przy remoncie nie robiłam żadnych obiadów no bez przesady. Dopiero jak do remontu wkroczyła rodzina, znajomi to oczywiście że czułam taką potrzebę ugościć bo oni nie brali za to pieniędzy tylko na zasadzie dziś robimy u was jutro wy u nas.
 
Dziewczyny, potem Was nadrobię bo to moja ulubiona rozrywka ostatnio czytać zaległości z forum ☺😋 a byliśmy wczoraj u znajomych pod Częstochową i nie miałam jak zerkać co tam piszecie ☺ mam pytanie, czy każdej z Was lekarz zlecił badanie na przeciwciała cytomegalii? Ja ani od ginekologa z NFZ nie dostałam, ani od swojego prywatnego a wiem ze od czasu do czasu przewija się ta nazwa na forum 🤷‍♀️

Ja miałam tylko zlecone badanie na toxoplasme 🤷‍♀️
 
Mam ten sam problem. Wczoraj miałam spotkanie rodzinne, na szczęście wieczorem było chłodniej, więc założyłam coś trochę grubszego i luźnego. Dziś powtórka i nie wiem, w co się ubiorę. Mam wrażenie, że każdy patrzy i i tak się domyśla 😈

Oo spróbuję chyba. Chociaż ja o imieniu wcale nie myślałam. Przez Was zaczęłam 😆 na pewno nie popularne. Odpadają Zosie, Hanie i inne Julki. Kubusie, Franki też... oj nie wiem co wybierzemy.

W ogóle zazdroszczę Wam trochę takiego optymizmu - wybierania imion, wózków, łóżeczek... Ja tam jeszcze mam nastawienie, że nie wiadomo, co będzie, czy będzie dobrze. Dlatego najchętniej nikomu na świecie bym o tym nie mówiła i staram się tego nie robić. Wiedzą najbliżsi. Tak samo nie planuję nic, co związane z dzieckiem....
Za to przygotowałam sobie rzeczy na wypadek pobytu w szpitalu teraz: nowa koszula nocna, kosmetyki w wersji mini... gdybym nagle teraz musiała wziąć torbę i się położyć do szpitala. Chore.....? 🤔
Całkiem dobry pomysł. Ja się ostatnio zgłosiłam na IP z powodu mocnych boli brzucha. Chciałam sprawdzić czy wszystko ok, a lekarz zdecydował że przyjmuje mnie na oddział. Nie miałam ze sobą nawet telefonu komórkowego, aby zadzowonic do męża.
 
Dokładnie mój ginek pytał ostatnio czy dalej mnie męczy że większość kobiet ok 8 tyg już ma spokój z mdłościami a że mi Współczuję że mnie tak długo trzyma.
U mnie się dopiero rozkręca a jutro zaczynam 10 tydzień... Dziś już mnie muli i mi niedobrze 🙄

Dzięki dziewczyny, pogadam z mężem. Moja mama mówi to samo, że to nie te czasy... Ale mąż twierdzi że wypada, bo może mu odliczą za obiady (naiwny 🤦😁 )... Jak powiedziałam mu że wyniosę się z młodym do mamy na te 2 tygodnie to już obraza, że najpierw nalegałam na remont, a teraz chcę się zmyć...😁 No i boję się że teściowie będą się panoszyć po górze jak mnie nie będzie 😁
 
U mnie się dopiero rozkręca a jutro zaczynam 10 tydzień... Dziś już mnie muli i mi niedobrze 🙄

Dzięki dziewczyny, pogadam z mężem. Moja mama mówi to samo, że to nie te czasy... Ale mąż twierdzi że wypada, bo może mu odliczą za obiady (naiwny 🤦😁 )... Jak powiedziałam mu że wyniosę się z młodym do mamy na te 2 tygodnie to już obraza, że najpierw nalegałam na remont, a teraz chcę się zmyć...😁 No i boję się że teściowie będą się panoszyć po górze jak mnie nie będzie 😁

To jak mąż taki chętny to niech się bierze za obiadki - gwarantuję, że po 2 dniach stwierdzi, że to był jednak głupi pomysł 😅
 
reklama
Wy chyba wszystkie powariowaly. Jeden dzień mnie nie było i 60 stron no ale się udało. Wczoraj cały dzień byliśmy u znajomych i przed powrotem dostałam większe plamienie no i oczywiście na sor . Wszystko jest ok serduszko super bije a wizytę mam we wtorek na 10.15. Dostałam luteine dopochwową i pytanie może dziwne ale te dziewczyny które ją przyjmują czy wykładacie palcem czy tym urządzeniem bo mnie osobiście ono przeraża
W ulotce napisane jest,ze aplikatora nie moga uzywac ciezarne,ze wzgledu przekrwiona pochwe,szyjke..
 
Do góry