reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny nie chce mi się szukać czy któreś z Was teraz maluja w domu lub planują? Ja nie wiem czy można być w domu i to wdychać czy lepiej się na kilka dni wynieść do rodziców?
Mam Farby Dulux i Beckers
 
reklama
Jestem na tym samym etapie z OM. Ale ja od początku mogłam gotować. Tylko że szybko się mecze i zaraz idę się położyć.
Napewno jest w porządku.
Po prostu Twój organizm przyzwyczaja się do ciąży i pozwala Ci wykonywać więcej rzeczy.
A młodości, bóle piersi, zmęczenie dalej Cię ogarnia?
Mnie boli lekko podbrzusze zawsze rano i wieczorem.
Jeśli się stresujesz to przyspiesz wizytę.
Mdłości ustaly, mam tylko zgage czasem, ból piersi mam wieczorem (ale tylko na dotyk) tak jak wcześniej i nabrzmiale są ciągle tak samo chyba. Zmęczenie mam mniejsze tak mi się wydaje, w dzień czesto musiałam się położyć, a teraz śpię tylko normalnie na noc, na siku w nocy wstaje tak jak wcześniej, czyli koło 2 razy. Najbardziej po prostu martwią mnie te mdłości, ja zawsze się czułam taka wypompowana z życia przez to że ciągle musiałam Leżeć, bo wszystko śmierdzialo na każdy intensywny zapach zaraz mi się podnosiło a teraz normalnie wszystko umiem robić...
Zobaczę jak będzie jutro i we wtorek jak bd tak samo to zadzwonię do lekarza i powiem mu ze się strasznie martwię :(
 
Ja się załamie...
W poniedziałek byliśmy na grillu cały dzień. Dzisiaj moja przyjaciółka pisze mi, że jej bratu, który z nami był potwierdzili pozytywny wynik na koronawirusa.
Na szczęście nie spędzałam z nim prawie wcale czasu, no ale teraz różne rzeczy chodzą mi po głowie...
 
Ostatnia edycja:
Wy chyba wszystkie powariowaly. Jeden dzień mnie nie było i 60 stron no ale się udało. Wczoraj cały dzień byliśmy u znajomych i przed powrotem dostałam większe plamienie no i oczywiście na sor . Wszystko jest ok serduszko super bije a wizytę mam we wtorek na 10.15. Dostałam luteine dopochwową i pytanie może dziwne ale te dziewczyny które ją przyjmują czy wykładacie palcem czy tym urządzeniem bo mnie osobiście ono przeraża
 
Pisałam Wam już że w lipcu zaczynamy remont łazienki, nie wiem jeszcze czy od początku czy od połowy, zależy od fachowca... Mąż mówi że przydałoby się im obiady gotować, że tak wypada... Masakra, przeraża mnie to 😱 dwóch budowlańców ma być, wiadomo że najlepiej jakby jakieś mięcho dostali... A ja nie mogę znieść widoku surowego mięsa 🙄 czarno to widzę...
Daj spokój, to juz nie te czasy ;) przecież oni normalnie przychodzą do pracy, placicie im za to. U nas jak robili łazienkę, to chcieli tylko, zeby im udostepnic czajnik i wode, a tak to mieli swoje wszystko. Serio, nie daj sie w to wkręcić, jeszcze tym bardziej, ze w ciąży jesteś.
 
Wy chyba wszystkie powariowaly. Jeden dzień mnie nie było i 60 stron no ale się udało. Wczoraj cały dzień byliśmy u znajomych i przed powrotem dostałam większe plamienie no i oczywiście na sor . Wszystko jest ok serduszko super bije a wizytę mam we wtorek na 10.15. Dostałam luteine dopochwową i pytanie może dziwne ale te dziewczyny które ją przyjmują czy wykładacie palcem czy tym urządzeniem bo mnie osobiście ono przeraża
Ja normalnie palcem. Podobno e ciąży lepiej nie uzywac aplikatora, bo łatwo sobie cos uszkodzic jak teraz wszystko bardziej ukrwione
 
Kochana juz to pisałam chyba z 10 razy, ale u mnie wszystkie objawy ustapily równo z wejściem w 8tc, a od 5 do 8 tc silne miłości, zdarzyło się wymiotować, przeszkadzał każdy zapach itd i nagle ustalo wszystko - mogłam normalnie jesc i funkcjonować.. po 3 dniach spanikowana lecialam na wizytę do lekarza, a tam serducho biło jak dzwon, a dzidzia urosla jak na drożdżach 😊 moje objawy wróciły ok. 9+3 tc.. taki zanik objawów to nie jest żaden wyznacznik - nie kazdą dziewczynę meczą dokładnie do 12 tc, jedne będą je odczuwaly od czasu do czasu, inne wymiotują całą ciążę, a jeszcze inne przejdą ciaze bezobjawowo 😊
Dokładnie mój ginek pytał ostatnio czy dalej mnie męczy że większość kobiet ok 8 tyg już ma spokój z mdłościami a że mi Współczuję że mnie tak długo trzyma.
 
Wy chyba wszystkie powariowaly. Jeden dzień mnie nie było i 60 stron no ale się udało. Wczoraj cały dzień byliśmy u znajomych i przed powrotem dostałam większe plamienie no i oczywiście na sor . Wszystko jest ok serduszko super bije a wizytę mam we wtorek na 10.15. Dostałam luteine dopochwową i pytanie może dziwne ale te dziewczyny które ją przyjmują czy wykładacie palcem czy tym urządzeniem bo mnie osobiście ono przeraża
Lepiej palcem, bo ten aplikator plastikowy i może podrażniać szyjkę macicy. Poza tym ja próbowałam tym aplikatorem i jest dyskomfort.
 
reklama
Do góry