reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja mam córkę Julię, a teraz nie wiem jakie imiona wybierzemy mój to bardzo chce Gabryś gdyby był chłopczyk ale ja nie koniecznie a dla córeczki to w ogóle brak pomysłów 🤔
 
U mnie córka na 100% Klara.. To już było umówione zanim zaszłam :D a dla syna mi się podoba Bruno, Borys i Gabriel.. Ale mężowi nic.. Albo Bolesław( po dziadku).. Mały Boluś.. Mi też się podoba ale czy to nie za stare imię..
 
U mnie córka na 100% Klara.. To już było umówione zanim zaszłam :D a dla syna mi się podoba Bruno, Borys i Gabriel.. Ale mężowi nic.. Albo Bolesław( po dziadku).. Mały Boluś.. Mi też się podoba ale czy to nie za stare imię..
Teraz te stare imiona wracają, wiec mysle ze nie za stare, a skoro wam sie podoba to tym Bardziej ;)
 
U mnie córka na 100% Klara.. To już było umówione zanim zaszłam :D a dla syna mi się podoba Bruno, Borys i Gabriel.. Ale mężowi nic.. Albo Bolesław( po dziadku).. Mały Boluś.. Mi też się podoba ale czy to nie za stare imię..
Ja właśnie uwielbiam typowo polskie stare imiona mój Franek ma właśnie imię po moim dziadku którego nie zdążyłam poznać bo zmarł jak miałam 3 mce a dziewczynka jak będzie Helenka to też po mojej babci 😁
 
reklama
Jesuuuu jak mnie muli bleee idę się wykąpać i lulu bo inaczej źle się to dziś skończy. Ile jeszcze te mdłości będą trwały... 😩
Ja to samo, nie wiem czy lepiej spróbować wepchnąć w siebie kolejną kanapkę z miodem, czy tym razem dać spokój.... oczy mi się zamykają i pewnie znów będzie pobudka w środku nocy. Nie mam żadnej władzy nad sobą, ale to i tak mała cena 😉
 
Do góry