reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Zadzwoniła do mnie znajoma że ma wózek po swoim synku za 250 zł i choć mąż oczywiście chciał nowy wózek bo przecież nasze dzieci miały nowe to go urobiłam że zainwestujemy później w extra spacerówkę choć do tego wózka też jest tylko lekko zniszczona. No zgodził się. Ale oczywiście weźmiemy dopiero jak wszystko szczęśliwie się skończy.
Bardzo ładny wózeczek, mój dzidziuś będzie miał wózeczek po swoim bracie. Wolę zainwestować w nowa, wypasioną spacerówkę 😊
 
reklama
Ja mam teraz podobnie. Tyle lepiej, ze mieszkamy z teściowa, to zawsze tam weźmie na troche wnusia. Co nie zmienia faktu, ze i tak mam wyrzuty sumienia, ze ja leze, a dziecko z babcia. Ale licze, zeze jiz powolu będzie lepiej, bo.ilez mozna. Dzisiaj mnie tak głowa boli, ze juz nie wiem co mam ze soba zrobic. Byłam przedtem z synkiem na polu i juz myślałam, ze padne trupem, duszno, parno, zaraz zadyszka.

U nas sie niedawno skonczyl. Trwal 8 dni i ja juz osobiście miałam dość :D

Ja też mam teściową na dole, ale nie chcę jej prosić o pomoc :-)
 
Pytanie do dziewczyn, które są już mamami: czy to poranna wstawanie będzie się ciągnąć cała ciąże, czy tylko pierwszy trymestr :)? Mam okazje się zapisać na angielski online, 7:30 x 3 i się zastanawiam czy się potem nie okaże, że o 10:00 nie będę mogła wstać 😅
 
Pytanie do dziewczyn, które są już mamami: czy to poranna wstawanie będzie się ciągnąć cała ciąże, czy tylko pierwszy trymestr :)? Mam okazje się zapisać na angielski online, 7:30 x 3 i się zastanawiam czy się potem nie okaże, że o 10:00 nie będę mogła wstać 😅
Ja miałam tak, że im dalej ciąża tym gorzej ze spaniem. 😒 Najpierw nie spałam bo mdłości, potem bo zgaga, potem bo brzuch i bóle nóg, ni dosłownie cała ciąże cos
 
Co do teściowej, to moja się nie nadaje do opieki nad dziećmi. Zła kobieta! 🙄😒 Zazdroszczę jak ktoś ma taką od serca, która pomoże... Moja potrafi tylko pouczać i wracać się we wszysyko. A jak mnie w domu nie ma, to przychodzi do wnusia i przegląda mi szafki 😅🤣🤦🏻‍♀️

Moja też się nie nadaje do opieki nad dziećmi i boję się z nią syna zostawiać... a po drugiej ona w ogóle nie dba kompletnie o higienę... A po trzecie teść ma niezłe jazdy i ogólnie od 3 lat mąż z nim nie rozmawia (mimo że to jego ojciec i mieszkamy w sumie w jednym domu, ale żyjemy jak sąsiedzi z bloku), no i ja też z nim nie rozmawiam, bo bardzo obraził moją rodzinę bez powodu i on nawet nie czuje skruchy.... Także nie ma opcji...
 
Co do teściowej, to moja się nie nadaje do opieki nad dziećmi. Zła kobieta! 🙄😒 Zazdroszczę jak ktoś ma taką od serca, która pomoże... Moja potrafi tylko pouczać i wracać się we wszysyko. A jak mnie w domu nie ma, to przychodzi do wnusia i przegląda mi szafki 😅🤣🤦🏻‍♀️
Czy wszystko poprasowane.Czy moze leniwa synowa ino wciepała do pòłki :p
 
Pytanie do dziewczyn, które są już mamami: czy to poranna wstawanie będzie się ciągnąć cała ciąże, czy tylko pierwszy trymestr :)? Mam okazje się zapisać na angielski online, 7:30 x 3 i się zastanawiam czy się potem nie okaże, że o 10:00 nie będę mogła wstać 😅
Ja w pierwszej ciąży miałam tak że nie spałam pół nocy, a potem rano do 11-12 odsypiałam 😁
 
reklama
Moja też się nie nadaje do opieki nad dziećmi i boję się z nią syna zostawiać... a po drugiej ona w ogóle nie dba kompletnie o higienę... A po trzecie teść ma niezłe jazdy i ogólnie od 3 lat mąż z nim nie rozmawia (mimo że to jego ojciec i mieszkamy w sumie w jednym domu, ale żyjemy jak sąsiedzi z bloku), no i ja też z nim nie rozmawiam, bo bardzo obraził moją rodzinę bez powodu i nawet nie czuje skruchy.... Także nie ma opcji...
Jak zwykle...rodzinka...ja najpierw wysluchiwalam,kiedy bedzie wnuk,ze wiecznie mloda nie bede,a jak powiedzialam o ciazy to byla kwasna mina jak cytryna.Ja pier....
 
Do góry