reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny z Krakowa, ja polecam z calym przekonaniem doktora Kałamackiego, przyjmuje w Intima Clinic niedaleko ronda grzegorzeckiego. Prowadzil moja pierwszą ciążę, robil mi genetyczne 1, 2 i 3 trymestru, zawsze dokładnie, bez pośpiechu. Naprawdę bardzo w porządku lekarz. Teraz tez do niego chodze i mam wrażenie, ze jest jeszcze lepiej 😅 no i jest zawsze pod telefonem, a jak nie odbiera, to oddzwania. Nie bagatelizuje niczego. Szczerze polecam :)
 
reklama
Dziewczyny z Krakowa, ja polecam z calym przekonaniem doktora Kałamackiego, przyjmuje w Intima Clinic niedaleko ronda grzegorzeckiego. Prowadzil moja pierwszą ciążę, robil mi genetyczne 1, 2 i 3 trymestru, zawsze dokładnie, bez pośpiechu. Naprawdę bardzo w porządku lekarz. Teraz tez do niego chodze i mam wrażenie, ze jest jeszcze lepiej 😅 no i jest zawsze pod telefonem, a jak nie odbiera, to oddzwania. Nie bagatelizuje niczego. Szczerze polecam :)
Dzięki za i informację, ja coraz bardziej skłaniam się do zmiany, a Molly mnie tylko utwierdziła.
 
Mam L4 z kodem B, czyli ciąża. A mój szef pytał koleżanki z pracy czy w ogóle jestem w tej ciąży, bo do tej pory nie dałam zaświadczenia. Pierwsze słyszę, aby poza L4 z kodem B potrzebne było jeszcze zaświadczenie dla pracodawcy. Wy dawalyscie?
Ja musiałam zanieść zaświadczenie o ciąży.
Zakład pracy się upominał.
 
Dzięki za i informację, ja coraz bardziej skłaniam się do zmiany, a Molly mnie tylko utwierdziła.
Pewnie, ze tak. Jest tylu lekarzy w mieście, ze nie ma sie co ograniczac i chodzić do kogos kto nas nie przekonuje.
Ja najlepszego ginekologa w zyciu to mialam w Rzeszowie. Chodzilam do niego poku jeszcze tam mieszkalam. Trafilam przypadkiem, zeby skonsultować diagnozę i przepadlam. To byl lekarz idealny. Postawil wysoko poprzeczke, wiec po przeprowadzce do Krakowa musiałam znaleźć kogos równie dobrego :)
 
Witam Was wszystkie kobitki muszę się wygadać 😔
Do tej pory mijały mnie wszystkie infekcje itd aż do dziś dostałam takiego zapalenia pęcherza ze koszmar nie wiedziałam że to może tak boleć gdy próbuje zrobić siku wyje z bulu i do tego siusiam z krwią 😱 dzwoniłam do mojego lekarza mam jutro jechać do szpitala bo akurat on będzie miał dyżur
Strasznie się boję o dzidzie 😢
 
reklama
Do góry