reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Tak, do Niego. Nie zdążyłam się nawet umówić bo wybuchła pandemia. Daje mu ostatnią szanse i jak mnie nie przekona to będę kogoś szukać. Moja ciąża jest wysokiego ryzyka, nie dość że krwiak to jeszcze okazuje się, że mam obniżony poziom białka s. Panikuje bo wydaje mi się, że już dawno powinnam być na heparynie a on nie zareagował. Dodatkowo w szpitalu kazali mi odrzucić acard, wiec bardzo się boje. Mam na poniedziałek hematologa umówionego i zobaczę co dalej :/:/ czuje, że stoję pod ścianą cały czas z tymi lekarzami.

Jeśli masz obniżone białko s to z tego co wiem powinnaś mieć heparynę. Znasz powody wcześniejszych strat? Robiłaś może badania na krzepliwość albo trombofile?
W którym tygodniu jesteś?
Bierzesz jakieś leki?

Dziewczyny z Krakowa, ja polecam z calym przekonaniem doktora Kałamackiego, przyjmuje w Intima Clinic niedaleko ronda grzegorzeckiego. Prowadzil moja pierwszą ciążę, robil mi genetyczne 1, 2 i 3 trymestru, zawsze dokładnie, bez pośpiechu. Naprawdę bardzo w porządku lekarz. Teraz tez do niego chodze i mam wrażenie, ze jest jeszcze lepiej 😅 no i jest zawsze pod telefonem, a jak nie odbiera, to oddzwania. Nie bagatelizuje niczego. Szczerze polecam :)

Dzięki ale ja narazie zostaje u Szczudlika. Pracuje w szpitalu. To dla mnie wazne. A prenatalne chcę wykonać na NFZ skoro mi się należą. Jeśli odpluc wyszłoby coś źle pójdę drugi raz prywatnie. Jest rzeczowy ale on nie jest za jakimś bardzo intensywnym wspomaganiem rozrodu. Woli postawić na mało inwazyjne leki i czas.
 
reklama
Jeśli chodzi o badania usg to polecam dr hab Marcin wiecheć on nie prowadzi ciąż chyba tylko wykonuje usg, byłam w tamtej ciąży i mają super sprzęt.
 
Witam dziewuszki i ogromnie ściskam kciuki za dzisiejsze wizyty!!!! ❤To ja sama z Warmińsko-mazurskiego tu jestem? 😃😃 Dziś odebrałam wyniki TSH i po 2 tygodniach brania euthyrox'u z 2.95 pięknie spadło do 1.22, Mocz tez wyszedł dobrze, ale czuje ze mam grzyba 🤔😂 i już się martwię, czy aby wszystko okej z dzieckiem skoro wyniki wyszły takie dobre....nalezy mi się soczysty plaskacz w pysia 🙄🙄🙄😂
I ja też warmińsko mazurskie
 
Jeśli masz obniżone białko s to z tego co wiem powinnaś mieć heparynę. Znasz powody wcześniejszych strat? Robiłaś może badania na krzepliwość albo trombofile?
W którym tygodniu jesteś?
Bierzesz jakieś leki?
Też mi się tak wydaje, ale przez tego krwiaka w szpitalu (tydzień na Ujastku) nikt nie chciał się podpisać pod przepisaniem mi heparyny ... Rozmawiałam dziś z hematologiem i kazała mi iść najpierw do ginekologa, żeby ocenił jak krwiak się zachowuje i dopiero podejmie ostateczną decyzję. Jestem tylko na duphastonie, luteinie i magnesie. Co do acardu to, nie mam zespołu antyfosfolipidowego i tu twardo wszyscy stali, że acard jest niewskazany, a że mógł się bardzo przyczynić do krwiaka. Nie mam też mutacji V Leid., a jeżeli chodzi o krzepliwości to wyszło tylko (albo aż) białko s. Okazało się, że badania robiłam już w 3 tc, miesiąc czeka się na wyniki, potem ten szpital i do tej pory udało mi się umówić tylko na teleporadę do hematologa.... koszmar.
 
reklama
Do góry