reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ooo czytałam opinie i podobno przez covid zrobił się okropnym gburem. Kiedy masz?

Malinkowamlinkowa
do kogo idziesz na prenatalne? Do Pabiana?
Koleżanka była u niego i mówiła, że spoko. No ale zobaczymy 😋
Mam na 13.07. 😍 jeszcze cała wieczność 😂
Ty do kogo idziesz i na kiedy termin?
 
Ja rozmawiałam z dziewczyną, która pracuje w klinice chirurgii plastycznej. Podobno te wszystkie balsamy itp to jest tylko chwyt marketingowy. Przez skórę wchłania się tylko kilka procent wody. Jeśli chcemy mieć zdrową skórę to należy pić dużo płynów i dostarczać odpowiednich witamin od wewnątrz :)
Niestety ale badania pokazują, że wydawanie kupy kasy na kosmetyki nie ma sensu, więcej korzyści zrobi nam woda i zdrowe jedzenie :)
To może się zgadzać. Bardzo mało piłam wody bo ciągle wymiotowałam i do tego doszła anemia i wykończenie organizmu. Teraz pije o wiele więcej to może mnie aż tak nie porozcina:)
 
Tak, do Pabiana. W piątek mam jeszcze kontrole i ustalimy prenatalne o ile wszystko będzie dobrze 🤞 Znasz go może ?

On robi prenatalne? Nawet nie wiedziałam. Ważne by miał certyfikat fmf.

Długo do niego chodzisz?


Koleżanka była u niego i mówiła, że spoko. No ale zobaczymy 😋
Mam na 13.07. 😍 jeszcze cała wieczność 😂
Ty do kogo idziesz i na kiedy termin?

Wstępnie jestem zapisana na nfz
 
Ostatnia edycja:
Byłam u niego i dla mnie to bardziej psycholog niż ginekolog. Szkoda mi było tych 300 zł. Wmówił mi zrosty i jeszcze pcos i coś jeszcze ale nie pamiętam już. Skierował do kolegi na histeroskopie dobrze że się nie zdecydowałam bo przy moich dwóch łyżeczkowaniach miałabym więcej komplikacji niż mogłoby pomóc.
On robi prenatalne? Nawet nie wiedziałam. Ważne by miał certyfikat fmf.

Długo do niego chodzisz?
Zaczęłam po poronieniach, tez dostałam polecenie na histeroskopie.... Nie jestem do niego przekonana. A Ty do kogo chodzisz ?
 
reklama
Do Zmaczyńskiego? On już mnie umawiał na już. Umówiłam się na listopad czyli chyba 2@ od uzyskania skierowania ale nie poszłam. Aktualnie chodzę do Szczudlika. Ale on mnie nie przekonuje. Ale daje mi leki, dał skierowanie do patologii ciąży i tam mnie przyjęli bez problemu. A na NFZ chodzę na Galla do dr Kubaty (byłam dwa razy u niego) chciałam mieć częstsze wizyty i badania na NFZ. Całkiem spoko jak na lekarza na NFZ.

Pabian też nie uznał badań które robiliśmy 2-3 msc wcześniej a na nie wydaliśmy kilka tysięcy. Chciał by wszystkie powtórzyć u niego ;/

Szczudlik mimo strat kazał mi przyjść na wizytę za 4tyg. Ale wiem że jakbym zadzwoniła to mnie przyjmie
Tak, do Niego. Nie zdążyłam się nawet umówić bo wybuchła pandemia. Daje mu ostatnią szanse i jak mnie nie przekona to będę kogoś szukać. Moja ciąża jest wysokiego ryzyka, nie dość że krwiak to jeszcze okazuje się, że mam obniżony poziom białka s. Panikuje bo wydaje mi się, że już dawno powinnam być na heparynie a on nie zareagował. Dodatkowo w szpitalu kazali mi odrzucić acard, wiec bardzo się boje. Mam na poniedziałek hematologa umówionego i zobaczę co dalej :/:/ czuje, że stoję pod ścianą cały czas z tymi lekarzami.
 
Do góry