reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
biedna 😔 a może guma do żucia pomoże? ja w tamtym tygodniu nawet zębów nie mogłam umyć rano, bo mnie ciągnęło na wymioty 😔
Wszystkie możliwe dostępne sposoby wypróbowane guma działała trochę teraz na nic miętowego nie mogę patrzeć. Dzień jak codzień dzień świstaka byle do 16 tygodnia. Mażę by ten czas leciał szybciej chciałabym już przynajmniej wrzesień
 
Nawet żel pod prysznic mnie szarpie odrazu na 🤮 włosy myje co 3 dzień bo szampon też mnie 🤮straszne to jest ale miałam tak samo w poprzednich ciążach w tej jest zdecydowanie najgorzej bo mam jadłowstręt przy tym.
 
Witam już po wizycie ! Jest zarodek z oznakami życia, widziałam pulsujące serduszko ale nie dał mi jeszcze posłuchać. Wychodzi 7 tydzień czyli 6+4 z USG. Termin porodu na 25.01.2021 - jestem pierwsza w przychodni z terminem na styczeń :)
Dostałam reklamówkę ulotek, pampersy całe 3 sztuki, zaświadczenie do pracy o ciąży, receptę na Duphaston i założyli mi kartę ciąży.
Łezka mi się zakręciła jak powiedział ze wszystko w porządku :)
Za 2 tygodnie wizyta kolejna i mam przyjść z badaniami :)
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
i zdjęcie Naszej fasolki :)
 

Załączniki

  • 101565351_614406705841317_1833739576972148736_n.jpg
    101565351_614406705841317_1833739576972148736_n.jpg
    82,5 KB · Wyświetleń: 76
Oj jakzdecydowanie was rozumiem. Tez mam jadlowstret. Ciagle jestem glodna, ale nic nie mogę przelknac. Nawet jak mnie najdzie ochota, to zaraz odbija w druga strone. Mdłości cały dzień, raz bardziej raz mniej, rzygu rzygu. Masakra. U mnie dzis poczatek 11 tygodnia, oby już ku koncowi tego zlego samopoczucia :/
 
reklama
Do góry