reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

To i ja dołączam do stycznióweczek 😊 aplikacja wylicza mi termin na 30.01. Mam już za sobą pierwszą wizytę u ginekologa, która odbyła się wczoraj (4t3d) ale niestety na badaniu nie było jeszcze nic widać, nawet pęcherzyka, czy to nie dziwne? 😔 lekarz był na NFZ, prowadzić ciążę chce u kogoś prywatnie ale liczyłam się z tym że USG może na razie mało pokazać i szkoda było mi 160 na wizytę... Dostałam wczoraj skierowanie na badania a na kolejną wizytę mam przyjść za dwa tygodnie. Wczoraj robiłam też beta hcg (wyszła 417,5) jutro jadę powtórzyć żeby zobaczyć czy ładnie rośnie.
Chciałabym się cieszyć bo to planowana ciąża, moja pierwsza ale tak bardzo martwię się że coś może pójść nie tak 😔😔 wiem że to u nas normalne bo trochę Was poczytałam ale liczę na to, że mając teraz w Was wsparcie będzie mi ciut prościej 😊
Gratuluję i rosnijcie zdrowo ❤️
Ogólnie lekarze mówią że na USG coś widać przy wartości powyżej 1000, czy nawet 1500 więc się nic nie martw na zapas, następnym razem już powinno być ok:) A przyrost bety sprawdzałas?
 
reklama
To i ja dołączam do stycznióweczek 😊 aplikacja wylicza mi termin na 30.01. Mam już za sobą pierwszą wizytę u ginekologa, która odbyła się wczoraj (4t3d) ale niestety na badaniu nie było jeszcze nic widać, nawet pęcherzyka, czy to nie dziwne? 😔 lekarz był na NFZ, prowadzić ciążę chce u kogoś prywatnie ale liczyłam się z tym że USG może na razie mało pokazać i szkoda było mi 160 na wizytę... Dostałam wczoraj skierowanie na badania a na kolejną wizytę mam przyjść za dwa tygodnie. Wczoraj robiłam też beta hcg (wyszła 417,5) jutro jadę powtórzyć żeby zobaczyć czy ładnie rośnie.
Chciałabym się cieszyć bo to planowana ciąża, moja pierwsza ale tak bardzo martwię się że coś może pójść nie tak 😔😔 wiem że to u nas normalne bo trochę Was poczytałam ale liczę na to, że mając teraz w Was wsparcie będzie mi ciut prościej 😊
Cześć :) Bardzo młoda ciąża, a i sprzęt może taki sobie. Jak powtórzysz betę będziesz spokojniejsza, ale nie martw się na zapas, zrób badania i czekaj na kolejną wizytę.
 
Dziewczyny chcecie rodzić SN czy CC ??
Ja miałam pierwszy SN i 25h rodzilam gdzie ponad 3 h mialam parte myślałam ze zejdę na tamten świat. I nie wiem czy nie pogadam z lekarzem o CC bo naprawdę boję się psychicznie nie dam rady
 
Gratuluję i rosnijcie zdrowo ❤
Ogólnie lekarze mówią że na USG coś widać przy wartości powyżej 1000, czy nawet 1500 więc się nic nie martw na zapas, następnym razem już powinno być ok:) A przyrost bety sprawdzałas?
Jutro rano jadę wykonać drugi raz betę, więc dopiero koło 14 będę wiedzieć czy przyrost jakiś jest. Trochę mnie martwi że objawy mi częściowo ustapily. Wcześniej piersi nie byłam w stanie dotknąć a teraz ściskam je jak nienormalna i nie są już takie tkliwe. Czułam też bóle w podbrzuszu jak na okres, a teraz od czasu do czasu czuje lekkie klucie w lewym jajniku🤷‍♀️
 
Dziewczyny chcecie rodzić SN czy CC ??
Ja miałam pierwszy SN i 25h rodzilam gdzie ponad 3 h mialam parte myślałam ze zejdę na tamten świat. I nie wiem czy nie pogadam z lekarzem o CC bo naprawdę boję się psychicznie nie dam rady
Ja za to panicznie boję się CC, tak samo bałam się za pierwszym razem i o ile nie będzie sytuacji kryzysowej to dla mnie tylko SN, mimo, że pierwszego porodu nie miałam lekkiego.
 
Dziewczyny chcecie rodzić SN czy CC ??
Ja miałam pierwszy SN i 25h rodzilam gdzie ponad 3 h mialam parte myślałam ze zejdę na tamten świat. I nie wiem czy nie pogadam z lekarzem o CC bo naprawdę boję się psychicznie nie dam rady
Ja jeszcze o tym nie myślę ale tak na tą chwilę SN, nie mam doświadczenia ale jakoś to przecierpię a ponoć dużo sprawniej organizm wraca do siebie... wiem, że może być bardzo ciężko np. moja mama rodziła mnie 32 h ale są kobiety których dzieci w godzinę są na świecie... jakie macie doświadczenia ?
 
Ja miałam CC i bajka . Ale u mnie to taka historia . W środę skierowanie do szpitala gdzie jest lekarz prowadzący . W czwartek przyjechałam , badania , każdy traktuje jak księżniczkę , w piątek rano decyzja CC znieczulenie ogólne . Przed operacja lekarz anestezjolog do mnie mówi wie Pani co musimy porozmawiać o ryzyku choć większość operacji się udaje 😆😆😆 na bloku głaskali mnie po buzi i bardzo pilnowali aby nie skoczyło mi ciśnienie . Po wszystkim wybudzili opowiedzieli jakiego mam pięknego zdrowego synka i już po wszystkim . Nie ukrywam chciałabym spróbować SN ale wiem ze to niemożliwe . Staram się nie myslec zle o Cc ponieważ tak jak ja np nie miałam wyboru . Jak to powiedzieli ktoś by mógł umrzeć . A to chyba nie o to chodzi .
 
reklama
Do góry