reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dzień dobry mamusie, jestem dzisiaj najszczęśliwsza osoba na świecie, pomimo przyrostowi bety który był ponizej normy, moje dzieciątko rośnie a nawet zobaczylam serduszko ❤️ wyłam jak bóbr, mąż też 😭.... Ile sie wymartwilam to moje, jedyne ci mnie zszokowało to to ze z usg wyszło ze to 6 tydzień ciąży a z om powinien zacząć się 9 tydz (8+0) i z terminu porodu 7 stycznia zmieniło sie na 21.01, juz to sprawdzalam wiec wychodzi ze data poczecia to 27.04 ale to nie mozliwe bo juz 28.04 mialam pozytywny test, ehh zagmatwane, najwazniejsze że wszystko jest w porządku, będę wyc ze szczęścia dzisiaj j sobie cały dzień...
Gratulacje kochana!! ❤❤❤ ciesz się i świetujcie! Życzę dużo siły Tobie i maluszkowi ❤🥰..
 
reklama
Mi ginekolog powiedział, że mam jest wszystko, ale w ograniczonych ilościach i organizm sam pokaze co mu nie odpowiada... Np po kiszonej kapuście myślałam, że rodzina będzie mi już pogrzeb organizować 😱😱😱 co człowiek to inna opinia, kiedyś kobiety jadły wszystko i było mniej problemów niż teraz, niestety wszystko jest nafaszerowane jakąś chemią i jak poczytamy, to większości produktów jeść nam nie wolno 😂

Dokładnie, moja mama mówiła mi, że teraz to jest masakra i wszyscy popadli w jakąś paranoję. Zaufajmy swojemu organizmowi, bo on sam nam powie czego nam potrzeba (mój ostatnio twierdzi, że potrzeba mu maca, ale to już inna historia😅). Ja już wspominałam o tych nieszczęsnych pomarańczach, które podobno uczulają 🤪. No i nie zapominajcie o grzybach, co podobno jest taką bujdą na resorach, że nie wiadomo skąd się to w ogóle wzięło.
 
"Te pleśniowe sery... Jeden z większych problemów ciężarnych. Możecie je jeść, jeżeli są z mleka pasteryzowanego. Zobaczcie skład i okże się, że 99% serów dostępnych w Polsce jest z mleka pasteryzowanego. Pamiętajcie jednak, że nie powinnyście w ciąży jeść innych produktów z mleka, które nie przeszły obróbki cieplnej, czyli np. zsiadłego mleka. I tak jak sery pleśniowe są słynne, to już o mleku zsiadłym nikt nie pomyśli..." kiedyś czytałam to.u mamy ginekolog
a kefir?
 
Dzień dobry mamusie, jestem dzisiaj najszczęśliwsza osoba na świecie, pomimo przyrostowi bety który był ponizej normy, moje dzieciątko rośnie a nawet zobaczylam serduszko ❤ wyłam jak bóbr, mąż też 😭.... Ile sie wymartwilam to moje, jedyne ci mnie zszokowało to to ze z usg wyszło ze to 6 tydzień ciąży a z om powinien zacząć się 9 tydz (8+0) i z terminu porodu 7 stycznia zmieniło sie na 21.01, juz to sprawdzalam wiec wychodzi ze data poczecia to 27.04 ale to nie mozliwe bo juz 28.04 mialam pozytywny test, ehh zagmatwane, najwazniejsze że wszystko jest w porządku, będę wyc ze szczęścia dzisiaj j sobie cały dzień...
Cudowna wiadomość!!! Bardzo się cieszymy, dużo zdrówka dla maleństwa 😍😍
 
Dokładnie, moja mama mówiła mi, że teraz to jest masakra i wszyscy popadli w jakąś paranoję. Zaufajmy swojemu organizmowi, bo on sam nam powie czego nam potrzeba (mój ostatnio twierdzi, że potrzeba mu maca, ale to już inna historia😅). Ja już wspominałam o tych nieszczęsnych pomarańczach, które podobno uczulają 🤪. No i nie zapominajcie o grzybach, co podobno jest taką bujdą na resorach, że nie wiadomo skąd się to w ogóle wzięło.
Hahaha mnie ten McDonald tak napastował od 3 tygodni, że przedwczoraj wymiękłam. Tak jak nie mam ochoty na nic do jedzenia tak to weszło jak zle i nie nie mam wyrzutów sumienia haha 😂🥰.
 
No i nie zapominajcie o grzybach, co podobno jest taką bujdą na resorach, że nie wiadomo skąd się to w ogóle wzięło.
Grzyby po 1 są ciężkostrawne, więc chodzi o komfort przyszłej mamy, 2 nawet najbardziej doświadczonym grzybiarzy może się zdarzyć pomyłka, dlatego małe dzieci, kobiety w ciąży i osoby starsze powinny sobie odmówić. Wiadomo, że nie pieczarek czy kurek, ale z kanią czy gołąbkami bym nie ryzykowała.
 
reklama
A ja mam smaka na wszystko oprocz mięsa w postaci grillowanej, mój mąż uwielbia fit żarcie i ciągle coś grilluje a ja mam ochotę go za to zabić i czuję potem tego grilla przez 24 godziny, nie idzie się tego zapachu pozbyć... No i dwa tygodnie temu zajadałam się pomidorami z mozzarellą, a teraz nie mogę na nie patrzeć, w sumie nie traktowałam tego jako objawy ciążowe, ale tak dziś myślę że w sumie to się zalicza 🤔🤔🤔🤔.. dziś od rana na sliniankach siedzą mi gołąbki 🤔🤔😂
Ja dziś też wielką ochotę na gołąbki mam. Kupiłam młodą kapustę i zaraz zaczynam robić😂
 
Do góry