reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

A może chcecie też dopisać coś krótkiego od siebie typu czym się zajmujecie, jakieś zainteresowania itp.
Zamieściłabym to na koniec jako coś 'o mnie' albo 'inne'
 
reklama
A może dałabyś radę zrobić to w formie tabeli? Chyba byłoby czytelniejsze :) np tak:
Screenshot_20200525-132125.jpeg
 
Tak wiec dziewczyny,zyc,e wam szczesliwych rozwiazan ❤❤❤😍😍😍💕💕💕💕😘😘😘😘
Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało... ale wiem, że najgorsze to słuchać jakiś utartych tekstów, które nic nie zmieniają... dlatego powiem Ci coś zupełnie innego... życie jest nieokiełznane jak wodą, nieuchwytne jak powietrze i często niesprawiedliwe jak ogień. Jednak gdzieś tam Bóg w swej sprawiedliwości dał Ci odczuć jak pięknie jest być matką - masz swoje iskierki na ziemi i to jest coś czego nikt Ci nie zabierze, poradzisz sobie zatem ze wszystkim zawsze bo jesteś kobietą a my wiele potrafimy znieść. Mocno Cię ściskam i kibicuję Ci 💪💪💪
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem dziś po wizycie. Mlodziutka ciąża, widac bylo cialko zolte i zarodeczek malutki jeszcze bez serduszka. Nastepna wizyta za 2 tygodnie. Mam nadzieję, ze już wszystko bedzie ladnie widać. Zdjecie z usg zalączam. Dzis jestem 5+4.
 

Załączniki

  • 20200525_111343.jpg
    20200525_111343.jpg
    817,5 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Do góry