reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Kobietki czy Was też czasami pobolewa dolna partia pleców? Nawet to nie tyle co ból A bardziej takie rozpychanie i ćmienie.. nie wiem jak to opisac hahah.
Dziewczyny, które biorą acard , bierzecie rano czy wieczorem.. Ja mam przepisane na rano ale czytałam, że lepiej brać na noc...
 
reklama
Juhu!!!! ❤❤ to teraz relaks i nerwy w konserwy i cieszymy się 🤰. Ale ulga już sobie to wyobrażam ! Chyba musisz poświetowac dzisiaj trochę ❤😂🛒🛒🛒

No ja dziś będę świętować podwójnie. 3 lata temu złożyłam dokumenty zeby mieszkanie dostać od państwa i dziś mi dali mieszkanie wiec mam szczęście ogromne. Po rozpadzie sytuacja materialną byka gorsza i okazało się że należy mi sie. 3 lata warto było czekać
 
Dziewczyny, mam propozycję. Może któraś by się podięła zrobienia listy Styczniowych mam? Mogłybyśmy ją wrzucić w osobnym wątek, żeby zawsze móc na nią spojrzeć. Możemy tam wpisać Nick, miejscowość lub województwo, wiek, termin porodu, ilość i wiek dzieci? Później dopiszemy jakie płcie i daty porodu. Co Wy na to? Podoba Wam się taki pomysł?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mam propozycję. Może któraś by się podła zrobienia listy Styczniowych mam? Moglibyśmy ja wrzucić w osobnym wątek, żeby zawsze moc na nią spojrzeć. Możemy tam wpisać Nick, miejscowość lub województwo, wiek, termin porodu, ilość i wiem dzieci? Później dopiszney jakie płcie i daty porodu. Co Wy na to? Podoba Wam się taki pomysł?

Super pomysł ❤ Mogę to zrobić, najlepiej chętne niech mi wyślą wiedomość prywatną z danymi, które chciałyby zamieścić w takim poście
 
Kobietki czy Was też czasami pobolewa dolna partia pleców? Nawet to nie tyle co ból A bardziej takie rozpychanie i ćmienie.. nie wiem jak to opisac hahah.
Dziewczyny, które biorą acard , bierzecie rano czy wieczorem.. Ja mam przepisane na rano ale czytałam, że lepiej brać na noc...
Ja biorę na noc, też tak czytałam, chociaż lekarz mówił że to obojętne kiedy
 
reklama
Ja biorę na noc, też tak czytałam, chociaż lekarz mówił że to obojętne kiedy
To chyba będę tak brała jak mi kazała Pani doktor i najwyżej w czwartek zapytam, czy jest jakaś różnica... Boję się sama zmieniać porę dnia chociaż pewnie nie ma czego🤷‍♀️🤦‍♀️.
 
Do góry