reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Bazylie w gruncie czy w doniczkach sialas? A kilometr to taka spoki odleglodc, na fajny spacerek ;)

Ja mieszkam na wsi w domu, mamy duuuzo pola za domem, ale wszystko w dzierzawie. Dopiero na jesien w zeszłym roku M sie dogadal z chlopem, zeby kawałek zostawił i tym sposobem mamy kawałek dzialki do dyspozycji ;)
Do gruntu ;) w doniczce wyszly mi tylko 3 😂😂😂😂
 
Dziewczyny co sądzicie o segregatorze ciążowym od mamy ginekolog? Ma ktoś? Poleca?
Zastanawiam się czy zamówić czy to taki "zwykly" segregator i nie warto 😉
 
Zdaje sobie sprawę z tego że każda z nas jest inna i ma inną sytuację, niektóre z was chyba mnie nie zrozumiały, nikogo nie chciałam urazić, ale nie będę niepotrzebnie tłumaczyć.

Moja szwagierka np wpadła, ciąża bez problemów, a jak nasza wspólna znajoma poronila i przeżywała to nawet rok po zdarzeniu to się z niej śmiała że nie rozumie jak tak można ciągle to przeżywać bo przecież i tak dziecka wtedy jeszcze nie czuła, bo było za wcześnie 🤦‍♀️. Swoją drogą nie wiem jak kobieta może coś takiego powiedzieć innej kobiecie... I tylko na tej sytuacji widać jak różne podejścia maja kobiety.

Ja nikomu nie życzę poronienia czy starania się o dziecko przez dłuższy czas bez skutku, mi na psychikę to siadlo nieźle...
 
Dziewczyny co sądzicie o segregatorze ciążowym od mamy ginekolog? Ma ktoś? Poleca?
Zastanawiam się czy zamówić czy to taki "zwykly" segregator i nie warto [emoji6]
Dla mnie pic na wodę [emoji87]
Miałam okazję obejrzeć, nic mnie w nim nie urzekło. W zwykłej teczce miałam pdobny porządek :)
Segregator pediatryczny też mnie nie porwał. Ogólnodostępne informacje w jednym miejscu i tyle
 
Cześć Dziewczynki. Ja dzisiaj się mocno zdenerwowałam. Byłam u nas w szpitalu u ginekologa. Pani przyjęła mnie do gabinetu tylko dlatego, że służba zdrowia. Poza tym stwierdziła, że siódmy tydzień to nie nagły przypadek ginekologiczny i poza skierowaniem na badania nic wiecej mi nie może zaproponować. Ewentualnie w drodze wyjątku włoży palce i sprawdzi. No spoko, ciąża jest. Usg możemy zrobić w 12-stym tygodniu. Więc wyszłam stamtąd ogromnie zawiedziona. Zapisałam się na prywatne usg na 26 maja i od razu na wizytę u mojego ginekologa sprzed lat, który prowadził moje obydwie ciążę, akurat szczęście takie, że wrócił do pracy po tej przerwie z pseudo epidemia. Masakra...
Poza tym jak u Was samoczucie? U Mnie wcziraj beta 5189, z 2034 trzy dni wcześniej. Ból piersi, bóle podbrzusza, trochę mdłości. Pozdrawiam Was cieplutko 😍😘
 
reklama
Cześć Dziewczynki. Ja dzisiaj się mocno zdenerwowałam. Byłam u nas w szpitalu u ginekologa. Pani przyjęła mnie do gabinetu tylko dlatego, że służba zdrowia. Poza tym stwierdziła, że siódmy tydzień to nie nagły przypadek ginekologiczny i poza skierowaniem na badania nic wiecej mi nie może zaproponować. Ewentualnie w drodze wyjątku włoży palce i sprawdzi. No spoko, ciąża jest. Usg możemy zrobić w 12-stym tygodniu. Więc wyszłam stamtąd ogromnie zawiedziona. Zapisałam się na prywatne usg na 26 maja i od razu na wizytę u mojego ginekologa sprzed lat, który prowadził moje obydwie ciążę, akurat szczęście takie, że wrócił do pracy po tej przerwie z pseudo epidemia. Masakra...
Poza tym jak u Was samoczucie? U Mnie wcziraj beta 5189, z 2034 trzy dni wcześniej. Ból piersi, bóle podbrzusza, trochę mdłości. Pozdrawiam Was cieplutko 😍😘
Hej. A czemu byłaś w szpitalu? To taki ginekolog przyszpitalny czy coś się działo i byłaś na izbie przyjęć? Masakra, mogła Cie już zbadać 🙄
U mnie super na razie. Przeszły Ci już płaczki? Lepiej coś? Bo mi tak, już tak nie mam.
 
Do góry