reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Witaj, ja tez na 21:) i mam 2 nastolatkow. Wczoraj powiedziałam im o ciązy, reakcja tragiczna ale juz jest coraz lepiej. Spokojnej ciązy😊

Dziewczynki, czy Wy tez jestescie takie placzliwe? Ja normalnie cos sobie tylko pomysle i moge ryczeć..wzruszam sie na filmy o malych dzieciach... dzisiaj 4+2, poki co zadnych mdlosci. Juz zapomnialam jak to jest i kazda ciąza jest inna..powiedzcie kiedy zaczely się u Was mdlosci?
Myslam, ze mi sie zaczely w 6tc, ale ze ciaza wychodzi ok tydzień mlodsza, to w 5. Ale poki co trwaly tylko jakis tydzień i nagle następnego dnia obudziłam sie juz bez dolegliwości :) od tamtego czasu zdarzaja sie bardzo sporadycznie i raczej w cuagu dnia niz z rana
 
reklama
Witaj, ja tez na 21:) i mam 2 nastolatkow. Wczoraj powiedziałam im o ciązy, reakcja tragiczna ale juz jest coraz lepiej. Spokojnej ciązy😊

Dziewczynki, czy Wy tez jestescie takie placzliwe? Ja normalnie cos sobie tylko pomysle i moge ryczeć..wzruszam sie na filmy o malych dzieciach... dzisiaj 4+2, poki co zadnych mdlosci. Juz zapomnialam jak to jest i kazda ciąza jest inna..powiedzcie kiedy zaczely się u Was mdlosci?
U mnie z początkiem 7 tygodnia i trwają codziennie przez cały dzień... Czuję się okropnie
 
U mnie jak na razie wie tylko sprawca calego zamieszania😉 rodzinie powiemy po wizycie u lekarza. Obawiam się reakcji rodziny.......ale będą musieli się pogodzić 😘

Mdłości jako takich jak na razie nie mam i mam cichą nadzieje, że sie nie pojawią😉

Z dolegliwości to mam wstręt do jedzenia, ale to na plus👍 i strasznie mnie boli podbrzusze, zwariować można.
 
U mnie jak na razie wie tylko sprawca calego zamieszania😉 rodzinie powiemy po wizycie u lekarza. Obawiam się reakcji rodziny.......ale będą musieli się pogodzić 😘

Mdłości jako takich jak na razie nie mam i mam cichą nadzieje, że sie nie pojawią😉

Z dolegliwości to mam wstręt do jedzenia, ale to na plus👍 i strasznie mnie boli podbrzusze, zwariować można.
Witaj :)
U mnie też na razie wie tylko mąż i moi rodzice, reszta się dowie po wizycie czwartkowej, albo i później. Będzie szok bo mam już 5 latka w domu :)
Mdłości mi przechodzą, bywały większe tydzień temu, teraz takie delikatne i też mnie boli podbrzusze jak na okres :)
Powodzonka :)
 
Witaj, ja tez na 21:) i mam 2 nastolatkow. Wczoraj powiedziałam im o ciązy, reakcja tragiczna ale juz jest coraz lepiej. Spokojnej ciązy😊

Dziewczynki, czy Wy tez jestescie takie placzliwe? Ja normalnie cos sobie tylko pomysle i moge ryczeć..wzruszam sie na filmy o malych dzieciach... dzisiaj 4+2, poki co zadnych mdlosci. Juz zapomnialam jak to jest i kazda ciąza jest inna..powiedzcie kiedy zaczely się u Was mdlosci?
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki😘
 
U mnie rodzice się cieszą bardzo, ze zostaną dziadkami ponownie. My chcielismy bardzo, ale strach zawsze jest bo mam męza pracujacego za granicą, 2 dzieci, 2 psy i 2 koty😀 mam nadzieje, ze jakos ogarne to wszystko.

Podbrzusze tez mnie boli, szczegolnie jak dlugo posiedzę i jak spodnie uciskają. Myslę nad pierwszymi spodniami ciazowymi zeby bylo wygodniej.
 
U mnie rodzice się cieszą bardzo, ze zostaną dziadkami ponownie. My chcielismy bardzo, ale strach zawsze jest bo mam męza pracujacego za granicą, 2 dzieci, 2 psy i 2 koty😀 mam nadzieje, ze jakos ogarne to wszystko.

Podbrzusze tez mnie boli, szczegolnie jak dlugo posiedzę i jak spodnie uciskają. Myslę nad pierwszymi spodniami ciazowymi zeby bylo wygodniej.
Tez mi wczoraj przeszlo przez mysl, zeby sie rozejrzeć za ciazowymi spodniami, bo juz zwykle cisna. Z drugiej strony nie lubie tych gum na brzuch. I tak myślę, zechyba po prostu kupie ze dwie pary leginsow, ale w większym rozmiarze. Ale to najpredzej pi wtorkowej wizycie
 
Ja też dziewczyny muszę pomyśleć o ciuchach. Pracuje w biurze więc ubieram się elegancko i to będzie ciężkie. W poprzedniej ciąży nie pracowałam więc chodziłam w legginsach i tunikach (na luzie). Bardzo się boję z dnia na dzień coraz bardziej. Już usłyszałam słowa : wszystko macie ułożone syn odchowany, dobra praca a teraz ciąża. Tak, akurat tak miało widocznie być :)
 
Ja też dziewczyny muszę pomyśleć o ciuchach. Pracuje w biurze więc ubieram się elegancko i to będzie ciężkie. W poprzedniej ciąży nie pracowałam więc chodziłam w legginsach i tunikach (na luzie). Bardzo się boję z dnia na dzień coraz bardziej. Już usłyszałam słowa : wszystko macie ułożone syn odchowany, dobra praca a teraz ciąża. Tak, akurat tak miało widocznie być :)
No i fajnie, dziecko to wielka radosc😀 ja tez mam odchowane dzieci, ale rodziłam jako 18 i 21 latka i teraz marzylam o dojrzalszym macierzynstwie. Moja mama mnie urodzila jak miala 32 lata, ja urodze majac 33 i powiem Wam ja mam najlepszy kontakt z rodzicami z nas wszystkich. A jest nas 4. Wszyscy gdzies porozjezdzali sie po swiecie, tylko ja zostalam w Polsce.

W hm mają fajne ubrania ciązowe do pracy biurowej.
 
reklama
No i fajnie, dziecko to wielka radosc😀 ja tez mam odchowane dzieci, ale rodziłam jako 18 i 21 latka i teraz marzylam o dojrzalszym macierzynstwie. Moja mama mnie urodzila jak miala 32 lata, ja urodze majac 33 i powiem Wam ja mam najlepszy kontakt z rodzicami z nas wszystkich. A jest nas 4. Wszyscy gdzies porozjezdzali sie po swiecie, tylko ja zostalam w Polsce.

W hm mają fajne ubrania ciązowe do pracy biurowej.
Oooo widzisz to muszę zajrzeć do hm - dziękuję :*
Oczywiście u nas to już w sumie ostatni dzwon na dzidzi bo nie jesteśmy najmłodsi z mężem. A mąż mówi nie martw się wózek nas odmłodzi :) hihihihi
 
Do góry