reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja też. Psychicznie okropnie. Sama jestem na siebie zła. W środku to aż mnie ściska i zauważyłam, że mój Mąż ma przerąbane. No nie ma odpowiedniego słowa, które by MNIE nie zdenerwowało i łzy płyną jak grochy 😭 Na dzieci krzyczę zanim pomyślę, zanim dowiem się o co chodzi. Potem się złoszcze na siebie i jest mi jeszcze bardziej przykro 😔🤭
No to ja mam identycznie. Myślałam, że tylko ja tak mam 😑 źle mi z tym, że tak jest. Chciałabym, żeby wróciła ta euforia, którą miałam przez 2 tygodnie 🙄 to taki piękny czas, a ja siedzę i wyje 😢
 
reklama
U mnie mdłości zaczęły się w 5 tygodniu i do dziś mnie trzymają. Wieczorami boli mnie podbrzusze i od 15:00 jestem nie do życia. Dziś jestem nie do życia, od 5 nie spałam i teraz słaniam się po domu.
Mam nadzieję, że płaczki do mnie nie przyjdą. ;)

Wizyta i poniedziałek na 8:45 i zaczynam się trochę stresować. :oo2:
Moj syn postanowil dzisiaj wstać 5 🙈 a ja sie obudzilam o 4:40, bo mi sie sikac chcialo, pierwszy raz tak 😅 takze dzień wcześnie rozpoczęty. Na szczęście synko juz spi na.drzemce, a ja sobie odpoczywam.
 
No to ja mam identycznie. Myślałam, że tylko ja tak mam 😑 źle mi z tym, że tak jest. Chciałabym, żeby wróciła ta euforia, którą miałam przez 2 tygodnie 🙄 to taki piękny czas, a ja siedzę i wyje 😢
Ja też mam nadzieję, że to szybko minie. Bo Ja sama nie wiem czego chce i okropnie się z tym czuje 😔
 
Ja też mam nadzieję, że to szybko minie. Bo Ja sama nie wiem czego chce i okropnie się z tym czuje 😔
Ja też 😑 ja mam nadzieję, że mi wyjec przejdzie po wizycie u lekarza jak już zobaczę dzieciątko i serduszko. Wizytę mam we wtorek.
Będziemy się tu wspierać, mam nadzieję, że szybko wróci wszystko do normy i będzie magiczne 🤗😘
 
Ja też 😑 ja mam nadzieję, że mi wyjec przejdzie po wizycie u lekarza jak już zobaczę dzieciątko i serduszko. Wizytę mam we wtorek.
Będziemy się tu wspierać, mam nadzieję, że szybko wróci wszystko do normy i będzie magiczne 🤗😘
Też mam taką nadzieję bo mój Mąż anioł zapanuje rozwód jak tak dalej pójdzie 😅
 
Ja nigdy nie przypuszczalam, ze kiedykolwiek może mnie to spotkac 😅 ale muszę szczerze przyznac, ze jak juz wiedziałam o ciazy, to chodzily mi te blizniaki po głowie. Jak zobaczylam na usg, to z jednej strony szok, wiadomo, a z drugiej takie 'a jednak'. Teraz to byle byly zdrowe, no i zeby sie choc jedna dziewczynka trafila 😅


W rodzinie macie bliźniaki ?
 
Dziewczyny ja też płaczę non stop w sumie bez powodu 😁jakieś rozstrojenie mam, hormonki buzują 🤣
Jakies 3 miesiące temu wyrzuciłam wszystko po synku łóżeczko itd 😁
W sumie i tak będę kupować wszystko nowe :) pierwsze dziecko wszystko nowe to drugie też, a co :) milutkiego dnia ja zaraz zabieram się za robienie koktajlu z truskawek i borowek :)
 
reklama
Dziewczyny ja też płaczę non stop w sumie bez powodu 😁jakieś rozstrojenie mam, hormonki buzują 🤣
Jakies 3 miesiące temu wyrzuciłam wszystko po synku łóżeczko itd 😁
W sumie i tak będę kupować wszystko nowe :) pierwsze dziecko wszystko nowe to drugie też, a co :) milutkiego dnia ja zaraz zabieram się za robienie koktajlu z truskawek i borowek :)
Wzajemnie. Milutkiego. Ja dziś w pracy, więc mogłam zrobić Betę. Aby do 19 i mallo pacjentów. Tu jakoś mi się mniej płakać chce 🤤😅
 
Do góry