reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

No jeśli chodzi o takie podejście to się z tobą zgadzam, szczerze to o tym nie pomyślałam względem noszenia maseczek 🤔
Z tym, że jeżeli ktoś ma czyste sumienie i jest zdrowy, a źle znosi noszenie maseczek to też nie ma się co na siłę dusić w niej 😊 jesteśmy dorosłe i odpowiedzialne. Musimy robić to co dla naszego zdrowia jest najlepsze! 😊
 
reklama
tak i ten stres czy wszystko jest dobrze już nie mogę wytrzymać do soboty żeby sprawdzić czy wszystko ok
ja nie mam za bardzo objawów oprócz delikatna tkliwość piersi wzdęcia i gazy wieczorem bardzo się martwię
Mam nadzieję, że będzie dobrze ! Jeżeli będziesz już po warto siebie nagrodzić :) jakimś super przysmakiem. Wierzę, że stres odejdzie jak zobaczysz Maluszka.
 
Dziewczyny a na wizyty do ginekologa musicie chodzic w maseczkach? Jak to teraz wygląda w Polsce w przychodniach?
Ja byłam to i rękawiczki i maseczki obowiązkowe. Przy rejestracji Pani mierzy temperaturę. Za to w gabinecie lekarz pozwala odsłonić nos 😊
Ah i jeszcze czekamy na zewnątrz, dzwonimy na dzwonek i dopiero wpuszczają.
 
Ja po wizycie i tak jak się spodziewałem bez konkretów za bardzo, skierowanie na badania do następnej wizyty zrobić mam , ciśnienie zmierzone, waga i lekarz chciała posłuchać serduszka ale nie mogła znaleźć zbyt długo nie szukała ale uspokajała że pewnie tyłem maluch odwrócony ale ja już mam schize i nie wiem jak wytrzymam tydzień do prenatalnych 😔😔😔jestem podlamana 😟
Nie rozumiem jak lekarz może w ogóle robić takie byle jakie wizyty. Przecież wiadomo, że dla każdej przyszłej mamy najważniejsze jest dziecko czy wszystko ok i zawsze powinni to sprawdzać😕
Głowa do góry. Tydzień szybko zleci zobaczysz 🤗
 
Dziewczyny a na wizyty do ginekologa musicie chodzic w maseczkach? Jak to teraz wygląda w Polsce w przychodniach?
W Londynie prywatnie na pierwszej wizycie musiałam mieć maseczkę na wizytę z położną w szpitalu tez dostałam informacje ze mam przyjść w masce w sobotę kontrola u lekarza ale jeszcze informacji o masce nie dostałam
 
Dziewczyny mam prenatalne jak już pisałam w poniedziałek. Teraz dzwoniła pani z przychodni że nam być wcześniej bo przed usg prenatalnym będzie pobieranie krwi. O co chodzi? W pierwszej ciąży szłam na prenatalne i przed nie było pobierania krwi
 
reklama
Nie rozumiem jak lekarz może w ogóle robić takie byle jakie wizyty. Przecież wiadomo, że dla każdej przyszłej mamy najważniejsze jest dziecko czy wszystko ok i zawsze powinni to sprawdzać😕
Głowa do góry. Tydzień szybko zleci zobaczysz 🤗
Dziękuję za wsparcie 😙 niestety z racji ciąży wysokiego ryzyka muszę być pod opieką poradni a tam jest jak jest wszystko taśmowo niestety, mam nadzieję że z ciążą do końca wszystkie będzie ok i moje wizyty tam raz w miesiącu wystarczą.
 
Do góry