reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny przeczytajcie sobie oficjalne stanowisko WHO w związku z osobami bezobajowymi.
Problem stanowią osoby objawowe, które udają, że nic im nie jest...
Tak jak pisałam o tym bracie od mojej przyjaciółki, który ma wynik pozytywny. Podejrzewał, że ma, bo miał gorączkę i duszności a mimo to miało w dupie, bo przecież nie miał jeszcze pozytywnego wyniku...

Normalnie nie znoszę takich ludzi. Jak można podejrzewać, że jest się chorym i mieć w d****.


Dziewczyny a na wizyty do ginekologa musicie chodzic w maseczkach? Jak to teraz wygląda w Polsce w przychodniach?

Ja muszę mieć maseczkę, na wizytę nie wpuszczają facetów. Na dole jest dzwonek i wpuszczają pojedynczo.
 
reklama
U nas wczoraj jedna Pani była z mężem ale ja nie miałam jak wziąć swojego bo ktoś musiał być z synkiem :) dziewczyny pappa plus usg to już jest całość :) jak coś zle wyjdzie to proponują Nifty panorama czy inne nieinwazyjne lub amniopunkcję inwazyjna ;)
 
To ja powiem tak, bo akurat jestem że Śląska i jak widziałam wiadomości w tv że 98% gornikow przechodzi wirusa bezobjawowo to u nas większość osób się zastanawia jak to z tym wirusem jest. Przyznam szczerze ja na początku byłam mega zestresowana, bo wirus, no za chwilę umrę.. A prawda jest taka że to jest dupa a nie wirus jeśli ktoś nie ma objawów przez cały czas trwania choroby. Bo niby jakim cudem ktoś może być chory a nie wykazywać objawów? Sory ale ja tego nie rozumiem, taka jest nagonka w Polsce na górników a ja uważam że te wyniki są po prostu sfałszowane. I owszem 'prawdziwym' wirusem nie chciałabym się zarazić bo noszę pod sercem maluszka ale dla mnie ta cała sytuacja jest conajmniej dziwna. A już przynajmniej od 2 osób słyszałam że w szpitalu ktoś z ich rodziny umarł np z powodu choroby serca a wpisują że zgon z powodu korony, no to chyba coś jest nie halo 🤦‍♀️
Tak jak mówisz, poza tym odziwo średnia dzienna chorych jest codziennie prawie taka sama, to aż niemożliwe, że codziennie przybywa tyle samo chorych, z żadną chorobą tak nie jest, statystykę się robi na podstawie średniej z miesiąca czy pół roku... Ja w to wszystko do końca nie wierzę 🤔
 
mmm ale pojadlam 🤣 oczywiście taka głodna byłam, że gorący jadłam i mam cały język poparzony 🤣
Będzie rewolucja wzdęciowo-bąkowa? 😀
Dziewczyny a na wizyty do ginekologa musicie chodzic w maseczkach? Jak to teraz wygląda w Polsce w przychodniach?
U mojego gin (gabinet prywatny) maseczka obowiązkowa przez całą wizytę. Stoisz z gołą dupą, ale z zakrytą buzią 😂 i wejście bez osób towarzyszących. W poczekalni jedna osoba.
U innego gin u mnie (przychodnia) pomiar temperatury, ochraniacze na obuwie, rękawiczki, płyn dezynfekcyjny...
 
Będzie rewolucja wzdęciowo-bąkowa? 😀

U mojego gin (gabinet prywatny) maseczka obowiązkowa przez całą wizytę. Stoisz z gołą dupą, ale z zakrytą buzią 😂 i wejście bez osób towarzyszących. W poczekalni jedna osoba.
U innego gin u mnie (przychodnia) pomiar temperatury, ochraniacze na obuwie, rękawiczki, płyn dezynfekcyjny...
U mnie lekarz mówi że mogę sobie ściągnąć maseczke w gabinecie, ale on będzie miał dlatego że pracuje w szpitalu i nie wie z kim ma styczność 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
reklama
Będzie rewolucja wzdęciowo-bąkowa? 😀

U mojego gin (gabinet prywatny) maseczka obowiązkowa przez całą wizytę. Stoisz z gołą dupą, ale z zakrytą buzią 😂 i wejście bez osób towarzyszących. W poczekalni jedna osoba.
U innego gin u mnie (przychodnia) pomiar temperatury, ochraniacze na obuwie, rękawiczki, płyn dezynfekcyjny...
wzdeciowa nie wiem ale bąkowa na pewno 🤭🤣🤣
 
Do góry