reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Ale już trochę Ci lepiej jak jesteś na miejscu? Mi się wydaje, że to przez te małpy Cię tak rozbolał brzuch.. jesteś bardzo wrażliwa i za bardzo się nimi przejelas. Powinnaś się też do nich nie odzywać zabrać l4 i mieć w nosie.
nie bardzo 😔 stresuje się czy na pewno mi da L4 no i brzuch boli cały czas bez przerw 😔
 
reklama
I właśnie nadchodzi ta godzina gdzie moje mdłości wchodzą w fazę turbo 😩🤢🥴 przecież to jest nienormalne żeby wieczorem mieć mdłości jesuuuu umieram 🤦‍♀️

Tą uroczą i chwytliwą nazwę "poranne mdłości" to ktoś chyba wymyślił specjalnie, żeby nie przestraszyć kobiet 😅 u mnie są dni kiedy naprawde czuję się dosyć względnie i funkcjonuje normalnie, a są i takie jak dzisiaj, kiedy tylko otwieram oczy i juz na żołądku czuję, że to nie będzie dobry dzień, w trakcie jedzenia śniadania nagle mam takie torsje że ledwo dobiegam do łazienki i tam zwracam całą zawartość którą w siebie wpakowałam, a potem caly dzień leżę na kanapie i czekam, aż te mdłości się skończą - przeważnie nadchodzi to w momencie kiedy po prostu juz ze zmęczenia zasnę i wtedy tego nie czuję... 🙄🥴🤢
 
nie bardzo 😔 stresuje się czy na pewno mi da L4 no i brzuch boli cały czas bez przerw 😔

Normalnie jej powiedz, że w pracy jesteś znerwicowana, ze bardzo źle się czujesz i nie masz siły pracować, a dzisiejsze nerwy skończyły się tak, ze caly dzien boli Cie brzuch i jesteś zestresowana.. nie wiem co by to był za lekarz, gdyby w takiej sytuacji nie chciał Ci dać zwolnienia... 😠 mam nadzieje, ze za chwilkę wyślesz nam zdjęcie zdrowego okruszka, trzymam kciuki! 💛
 
Tą uroczą i chwytliwą nazwę "poranne mdłości" to ktoś chyba wymyślił specjalnie, żeby nie przestraszyć kobiet 😅 u mnie są dni kiedy naprawde czuję się dosyć względnie i funkcjonuje normalnie, a są i takie jak dzisiaj, kiedy tylko otwieram oczy i juz na żołądku czuję, że to nie będzie dobry dzień, w trakcie jedzenia śniadania nagle mam takie torsje że ledwo dobiegam do łazienki i tam zwracam całą zawartość którą w siebie wpakowałam, a potem caly dzień leżę na kanapie i czekam, aż te mdłości się skończą - przeważnie nadchodzi to w momencie kiedy po prostu juz ze zmęczenia zasnę i wtedy tego nie czuję... 🙄🥴🤢
Też się zastanawiałam kto to wymyślił
Ja po wstaniu mam ok godziny do półtorej spokój, a potem mdłości się rozkręcają, trwają cały dzień i najgorsze są na wieczór.
 
Asia nawet jak zjesz o 18 kolacje ?
Tak jak bym nie zjadła to by było jeszcze gorzej bo bym 🤮. Staram się co 2 h coś zjeść by do głodu się nie doprowadzić bo to źle się kończy. Mam takie mdłości że czuję się jak przy chorobie lokomocyjnej jak któraś z was ma lub miała to będzie wiedziała o co chodzi. Dlatego tylko kąpiel ciepła woda i łóżko.
 
Dziewczyny a jak tam u Was z emocjami? Jeszcze na wodzy, czy juz popłynęłyście? 😅 Ja do tej pory jakoś nie widziałam po sobie, żebym była bardziej rozemocjonowana niż zwykle, ale wczoraj mój mąż zasnął na kanapie, a ja patrzyłam na niego i dobre 10 minut zalewałam się łzami i wręcz zanosiłam, bo zrobiło mi się go tak bardzo szkoda, ze pewnie bardzo zmęczył się w pracy - ktos mógłby te cyrki nagrywać... 🤣🤣🤣
 
AnMil ja się bardzo wzruszam każdym postępem syna , dziś nawet się popłakałam jak wyciągnął sobie z szafki kromkę chlebka usiadł i zjadł . Takie pierdoly a moje serce pęka na milion kawałków . Nie ma jeszcze dwóch lat a jest taki mądry
 
reklama
Dziewczyny a jak tam u Was z emocjami? Jeszcze na wodzy, czy juz popłynęłyście? 😅 Ja do tej pory jakoś nie widziałam po sobie, żebym była bardziej rozemocjonowana niż zwykle, ale wczoraj mój mąż zasnął na kanapie, a ja patrzyłam na niego i dobre 10 minut zalewałam się łzami i wręcz zanosiłam, bo zrobiło mi się go tak bardzo szkoda, ze pewnie bardzo zmęczył się w pracy - ktos mógłby te cyrki nagrywać... 🤣🤣🤣
Mój mąż właśnie włączył na netflixie "planeta ziemia" a ja oglądam przez palce, bo umierają tam zwierzątka... 😭 Jakoś wyjątkowo mocno działa na mnie ten miniserial. Hormony robią z nami co chcą :)
 
Do góry