reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Tak jak bym nie zjadła to by było jeszcze gorzej bo bym 🤮. Staram się co 2 h coś zjeść by do głodu się nie doprowadzić bo to źle się kończy. Mam takie mdłości że czuję się jak przy chorobie lokomocyjnej jak któraś z was ma lub miała to będzie wiedziała o co chodzi. Dlatego tylko kąpiel ciepła woda i łóżko.

Ja się czasami czuje dokładnie jak przy grypie żołądkowej, tylko gorączki brak 🤢
 
reklama
Ja umieram w pracy... Gdybym miała gdzie to chyba bym zasnęła.. jeszcze 1,5 godzinki.. Dziewczyny które bierzecie euthyrox bierzecie go rano na czczo? Bo nie pamiętam co dokładnie mi lekarz mówił ale chyba rano się go bierze?
 
Też się zastanawiałam kto to wymyślił
Ja po wstaniu mam ok godziny do półtorej spokój, a potem mdłości się rozkręcają, trwają cały dzień i najgorsze są na wieczór.
Ja mam torsje jak wchodze rano do kuchni a tam leza brudne talerze :(((( dzis bylo to samo na widok talerzyka z maslem.i jego zapachu fuuuuuuuuuujjjjjjjjjj
 
Witam Was dziewczyny ;) również podczytuje Was os dłuższego czasu. Jestem po 2 poronieniach, teraz trzecia ciąża, ale tak daleko jeszcze nie doszłam ;) aktualnie 9+3…dzidzius na prawie 2,5 cm, serduszko pięknie bije. Czytam, że wiele z Was plami. Ja również, już cały miesiąc, plamilam i czasami lekko krawawilam. Kilka dni temu dostałam krwotok. Okazało się, że jest krwiak. Chyba mnie ta wiadomość trochę uspokoiła, bo przynajmniej wiem, co było przyczyną ciągłych plamień. Aktualnie leżę, przez najbliższe 2 tygodnie, krwiak się wchlania. Kiedyś w końcu musi być dobrze :) pozdrawiam!
 
reklama
Ja umieram w pracy... Gdybym miała gdzie to chyba bym zasnęła.. jeszcze 1,5 godzinki.. Dziewczyny które bierzecie euthyrox bierzecie go rano na czczo? Bo nie pamiętam co dokładnie mi lekarz mówił ale chyba rano się go bierze?
Rano na czczo, najlepiej z 30 minut przed posiłkiem
 
Do góry