reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
A co do imion (bo jeszcze się nie wypowiedziałam w temacie) to dla dziewczynki podoba mi się Helenka, Gaja, Rita, Pola, Nina, Ania. Dla chłopcu Staś, Antek i Bruno. Niestety dla męża z tych chłopięcych żadne się nie podoba.
[/QUOTE]

Dziewczynce dużo łatwiej imię wybrać :) Masz już jakieś przeczucia czy dziewczynka czy chłopak?
---
f2w3rjjgw2xdajlo.png
 
Wiem wiem ale w pierwszej ciąży szybko poszłam a w 8t1d poroniłam i wróciłam do pracy a że w pracy sami mężczyźni prawie ciężki był powrót i temu chciałam uniknąć czegoś takiego znów więc czekam jak do największej ciąży jeszcze 2 dni i już będzie ten felerny termin te 8t1d w piątek mam wizytę zobaczę co lekarz powie i co wogole dalej z okienka ta w przedszkolach stwierdziłam że jakoś przeżyje bez tych 20 % więcej ale wiadomo że jednak to sporo więcej wyplaty
Rozumiem bo sama jak lekarz na 1 wizycie powiedział, żeby iść na zwolnienie bo ciąża zagrożona to poszłam na opiekę, żeby w razie jak źle pójdzie się nie tłumaczyć, potem jak trafiłam do szpitala to już i tak się wydało i zostałam na zwnieniu. Dalej z tylu głowy mam, że jeszcze może być nie tak, ale pieniądze też ważna rzecz.
 
A co do imion (bo jeszcze się nie wypowiedziałam w temacie) to dla dziewczynki podoba mi się Helenka, Gaja, Rita, Pola, Nina, Ania. Dla chłopcu Staś, Antek i Bruno. Niestety dla męża z tych chłopięcych żadne się nie podoba.

Dziewczynce dużo łatwiej imię wybrać :) Masz już jakieś przeczucia czy dziewczynka czy chłopak?
---
f2w3rjjgw2xdajlo.png

[/QUOTE]
Ogólnie to byle zdrowe bo mam już parkę choć gdyby można było wybierać to wzięłabym córkę😉ale przeczucie mam raczej na chłopca. Gdyby wierzyć w przesady to też powinien być chłopak bo dostałam niebieska kartę ciąży. Przy 1 synu miałam niebieska potem przy córce różowa a teraz znów niebieska😉
 
Witajcie dziewuszki, trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, życzę powodzenia i czekamy na zdjęcia z usg !!❤️❤️Czytam Was cały czas 😁😁.. Ja od dwóch dni mam śpiączkę...po prostu wegetuje, wczoraj drzemka 3 razy, a dziś od rana też mi się ryj nie zamyka i się snuje tylko po domu, najchętniej bym wróciła do wyra.. Popłakałam sobie rano i wczoraj wieczorem, bo jutro wizyta i już stany depresyjne i same najgorsze myśli... Nie wiem kiedy ja zacznę się cieszyć ta ciążą... 😪😪
 
Dziewczyny, ja znowu pytanie nie na temat ale jak czytam o Waszych wizytach i oglądam zdjęcia Okruszków to już wiem ze nie wytrzymam tych dwóch tygodni 🤦‍♀️ chciałam dzwonić i przełożyć wizytę na tydzień wcześniej ale nie wiem co w tym wypadku z l4 🤷‍♀️ bo jeśli kończy mi się w dniu planowanej wizyty to tydzień wcześniej lekarz nie będzie mógł mi znów wystawić bo będą się na siebie nakładać. A iść w odstępie kilku dni dwa razy na wizytę to trochę mnie to dotknie finansowo 😔 no i jestem w kropce ☹ najchętniej poszłabym już jutro na wizytę bo cycki dzisiaj mam jakieś miękkie i bolą mniej niż zwykle 🥺

To ja bym chyba poczekała do planowanej. Chodź mój by mi zdalnie przedłużył jakbym mu SMS wysłała. Może taka opcja jest u Ciebie możliwa.

Ja czekam na swoją kolej. Jakoś dziś się średnio stresuje.
 
To ja bym chyba poczekała do planowanej. Chodź mój by mi zdalnie przedłużył jakbym mu SMS wysłała. Może taka opcja jest u Ciebie możliwa.

Ja czekam na swoją kolej. Jakoś dziś się średnio stresuje.
Właśnie jeszcze nie mam kontaktu tel z moim lekarzem 😔 na kolejnej wizycie chciałam go poprosić o jakiś numer kontaktowy bo dzwoniąc do rejestracji nic nie zalatwię. To prywatna klinika gdzie przyjmuje 7 ginekologów a z tego co wiem w razie nagłych wypadków mój lekarz prowadzący podaje swój prywatny nr do siebie.
Ja dzisiaj jestem wyjątkowo negatywnie nastawiona ☹️ nie chce Wam tutaj truć bo dużo z Was jest już na takim etapie że największe ryzyko minęło. A ja jestem na etapie myślenia "inne dziewczyny doświadczyły tego że serduszko przestalo bić, dlaczego mnie miałoby to nie spotkać". Wykończę się 🥺😞😞
 
Właśnie jeszcze nie mam kontaktu tel z moim lekarzem 😔 na kolejnej wizycie chciałam go poprosić o jakiś numer kontaktowy bo dzwoniąc do rejestracji nic nie zalatwię. To prywatna klinika gdzie przyjmuje 7 ginekologów a z tego co wiem w razie nagłych wypadków mój lekarz prowadzący podaje swój prywatny nr do siebie.
Ja dzisiaj jestem wyjątkowo negatywnie nastawiona ☹ nie chce Wam tutaj truć bo dużo z Was jest już na takim etapie że największe ryzyko minęło. A ja jestem na etapie myślenia "inne dziewczyny doświadczyły tego że serduszko przestalo bić, dlaczego mnie miałoby to nie spotkać". Wykończę się 🥺😞😞
Kochana mam to samo także wiem co czujesz, trzymam ogromnie kciuki za to byś poczula się lepiej i zaczęła myśleć "inne dziewczyny urodziły zdrowe dzieciaczki, dlaczego mnie miałoby to nie spotkać"
 
reklama
Właśnie jeszcze nie mam kontaktu tel z moim lekarzem 😔 na kolejnej wizycie chciałam go poprosić o jakiś numer kontaktowy bo dzwoniąc do rejestracji nic nie zalatwię. To prywatna klinika gdzie przyjmuje 7 ginekologów a z tego co wiem w razie nagłych wypadków mój lekarz prowadzący podaje swój prywatny nr do siebie.
Ja dzisiaj jestem wyjątkowo negatywnie nastawiona ☹ nie chce Wam tutaj truć bo dużo z Was jest już na takim etapie że największe ryzyko minęło. A ja jestem na etapie myślenia "inne dziewczyny doświadczyły tego że serduszko przestalo bić, dlaczego mnie miałoby to nie spotkać". Wykończę się 🥺😞😞
Pisz śmiało. A na pieczątce nie masz jego nr tel?
Sprawdź ;).

Który masz tc teraz?
 
Do góry