reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

W ogóle stresuje mnie ta ciąża. Nie dość że nie planowana (myśleliśmy o 3 dziecku ale jakieś 2 lata temu i się rozmyśliliśmy bo stwierdziliśmy że mamy parkę odchowana i jest nam z tym dobrze:) to dodatkowo 2 pierwsze ciąże bezproblemowe nie były. Syn urodził się w 33/34 tc a córka w 36/37 z powodu przedwczesnego odejścia wód. Wcześniej od połowy miałam problem ze stawiająca się macicą. Leżałam na patologii.. No i ostatecznie 2 x cc więc teraz będzie 3 cc. Na szczęście szew mam bardzo ładny prawie niewidoczny na zewnątrz. Ładniejszy po drugim cc niż po pierwszym. Mam nadzieję że tendencja się utrzyma i trzecie dziecko donoszę chociaż do 38😉
 
reklama
Jak i tak Cię nie było to sobie poradzą. Nieś l4 i nie myśl o tym , powiedz, że tak wyszło, idź jak najszybciej bo opieka to 80%, a zwolnienie 100%.
Wiem wiem ale w pierwszej ciąży szybko poszłam a w 8t1d poroniłam i wróciłam do pracy a że w pracy sami mężczyźni prawie ciężki był powrót i temu chciałam uniknąć czegoś takiego znów więc czekam jak do największej ciąży jeszcze 2 dni i już będzie ten felerny termin te 8t1d w piątek mam wizytę zobaczę co lekarz powie i co wogole dalej z okienka ta w przedszkolach stwierdziłam że jakoś przeżyje bez tych 20 % więcej ale wiadomo że jednak to sporo więcej wyplaty
 
Oj coś wiem na ten temat też mieszkam na wsi i mam taka sąsiadkę na przeciwko jak gdzieś jedziemy czy wracamy ona już cała w oknie mój M handluje używanymi rzeczami wiedz czasami klienci sami po coś przyjeżdżają to ona jest tak bezczelna ze potrafi przyjść do nas na podwórko i słucha tragedia 😡
U mnie to samo, jeszcze maja taras wprost na mój dom i cały czas siedzą i patrzą co robimy. 😬 Od jakiś 2 lat jak im mówiliśmy dzień dobry to udają ze nie słyszą. Teraz już na to leje i nie przejmuje się tym ich obgadywaniem.
 
A co do imion (bo jeszcze się nie wypowiedziałam w temacie) to dla dziewczynki podoba mi się Helenka, Gaja, Rita, Pola, Nina, Ania. Dla chłopcu Staś, Antek i Bruno. Niestety dla męża z tych chłopięcych żadne się nie podoba.
 
Dziewczyny, ja znowu pytanie nie na temat ale jak czytam o Waszych wizytach i oglądam zdjęcia Okruszków to już wiem ze nie wytrzymam tych dwóch tygodni 🤦‍♀️ chciałam dzwonić i przełożyć wizytę na tydzień wcześniej ale nie wiem co w tym wypadku z l4 🤷‍♀️ bo jeśli kończy mi się w dniu planowanej wizyty to tydzień wcześniej lekarz nie będzie mógł mi znów wystawić bo będą się na siebie nakładać. A iść w odstępie kilku dni dwa razy na wizytę to trochę mnie to dotknie finansowo 😔 no i jestem w kropce ☹️ najchętniej poszłabym już jutro na wizytę bo cycki dzisiaj mam jakieś miękkie i bolą mniej niż zwykle 🥺
 
U mnie to samo, jeszcze maja taras wprost na mój dom i cały czas siedzą i patrzą co robimy. 😬 Od jakiś 2 lat jak im mówiliśmy dzień dobry to udają ze nie słyszą. Teraz już na to leje i nie przejmuje się tym ich obgadywaniem.
A to moi następni sąsiedzi z boku też mają teraz na nasze podwórko biorą leżaki i centralnie patrzą co się robi my z moim M tego nie możemy znieść ja nie nawidze jak toś mi sie patrzy na ręce wiedz jak oni są na balkonie to my siedzimy w domu 😬 cały czas myślimy o wyprowadzce bo tak długo nie dam rady
Sorry za błędy ale jak nawet o tym myślę to mam nerwy 😁
 
reklama
Do góry