reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dzień dobry, u mnie zapowiada się długi dzień jadę zaraz do zakaźnego po wyniki z toxo bo wyszły mi podwyższone niby lekarz uspokajała, że wszystko będzie dobrze ale lekko stres jest potem od razu do pracy i dopiero wieczorem w domu ehh. Miłego dnia a za wszystkie wizytujące trzymam kciuki za same dobre wiadomości.
 
Witam się z rana, mi też jakieś głupie sny się śnią, także mam podobnie jak Wy 😁 niby się wyspałam ale już zmęczona jestem, a jeszcze z łóżka nie wyszłam (tylko do WC ) 😁
 
Witam wszystkie piękne mamusie ile od wczoraj musiałam Was nadrobić. Gralutuje wizyt ❤️. Ja standardowo wczoraj musiałam już o 20 spać całą noc się męczyłam bolał żołądek. Też mi się głupoty śnią kilka snów w ciągu jednej nocy przez wstawanie na siusiu. Śnił mi się nawet tort czekoladowy i praca która mi się śni codziennie. No i jak się obudziłam przed 6 to postanowiłam jeszcze poleżeć żołądek upominał się o jedzenie ale nie chciało mi się wstać do momentu aż podeszło w pod gardło i biegiem do WC jesuuu sam kwas. Teraz piję ciepła herbatę i zjadłam jajecznicę na masełku. Miłego dnia życzę 🙂
 
Dziewczyny powiedzcie mi bo sobie zaczynam wkręcać.... Czy bierzecie witaminy i coś jeszcze? Ja biorę tylko Femibion 1 czy bierzecie dodatkowo kwas foliowy itd?
Ja tez biore Femibion 1 i dodatkowo gin kazala brac wit D. Ale kwasu foliowego juz dodatkowo nie bo w tym jest taka dawka ile powinno sie zazywac.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi bo sobie zaczynam wkręcać.... Czy bierzecie witaminy i coś jeszcze? Ja biorę tylko Femibion 1 czy bierzecie dodatkowo kwas foliowy itd?
Ja biorę na razie tylko kwas foliowy, od dzisiaj zaczynam witaminki bo już mają w sobie kwas.
Kupiłam Pregna Plus 😊 tam jest dość sporo tego kwasu foliowego
 
Do góry