reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziękuję ❤️ mam nadzieję, że tak będzie. Chociaż nie ukrywam, że kiedy miałam straszne mdłości i wymioty to ten Vibe nie był super pozytywny 😉



Za mną chodziły klopsiki z Ikea, nie chciało mi się jechać więc postanowiłam zrobić sama, nie były takie dobre jak w IKEA 😆

Kocham te klopsy z Ikea. Zamówiłam pierogi z mięsem i sałatkę z kapusty kiszonej ale średnio mi podchodzi
 
reklama
Hej Dziewczyny :) ja się jeszcze boję trochę dołączyć u mnie 8+1 - zarodek nisko umiejscowiony. Dostałam 2xduphaston. Więc na razie to się boję myśleć...
 
No mogę, tylko ostrzegam, że czasami jestem tu tylko raz dziennie więc jakby ktoś coś chciał to będzie musiał sobie poczekać.
Dajcie znać co bardziej by Wam pasowało:
zamknięty wątek tutaj czy grupa na fb
I na jakich zasadach będziemy decydować kto w takiej grupie się znajdzie.

Jeśli któraś z nowych dziewczyn chciałaby się wpisać na listę to piszcie do mnie pw z danymi.
Możesz mnie wpisać na listę.
Patrycja - Wielkopolska
Lat 27
3 ciąża ( 2014 rok synek , 2019 - aniołek i obecna.
Zajmuje się domem 😊
 
reklama
Do góry