reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja też tak mam, zawsze mówię że po wizycie będę spokojniejsza a potem znowu czekam na kolejną jak na szpilkach i tak w kolko:) A idę na wizytę, jest wszysrko dobrze, a za chwilę się zastanawiam czy nadal wszysrko jest ok bo przecież USG było AŻ wczoraj 🤦‍♀️ i znowu czekam na następną wizytę,
Hahahaha Boże jak dobrze, że nie jestem sama.. Bo czasami się zastanawiam czy w mojej głowie wszystkie kabelki dobrze stykają... Ale jak Wy też tak macie to jakoś tak na sercu lżej się robi 😅😳
 
reklama
Wkurzyłam się ;( mąż pojechał zarejestrować auto i miał to zrobić na mnie. Dałam mu upoważnienie itp. A na miejscu okazało się, że nie może na mnie, bo umowa kupna jest na niego. No kurde przecież jesteśmy małżeństwem, nie mamy rozdzielnosci... musielibysmy napisać pismo, że on mi daje samochód w darowiźnie. No jaja jakieś... zarejestrował w końcu na siebie, bo to jedyny dzień, kiedy może to zrobić. Potem pracuje :(
 
Ja to chyba jednak jestem oazą spokoju bo nie denerwuję się w ogóle :) Ale może to dlatego, że nie mam żadnych wcześniejszych poronień a w ciążę udało się zajść w pierwszym cyklu :)
Na pewno ma to jakis wpływ , ale wydaje mi się, że nie ma na to szczególnej reguły i wiele też zależy od naszego charakteru. Ciesze sie bardszo, że udaje Ci się przeżyć wszystko w spokoju i na pewno czuje się to wszystko inaczej w takiej harmonii❤💙🧡 i trzymam kciuki kochana, żebyś miała taki pozytywny vibe całą ciążę 💪👌🥰
 
No mogę, tylko ostrzegam, że czasami jestem tu tylko raz dziennie więc jakby ktoś coś chciał to będzie musiał sobie poczekać.
Dajcie znać co bardziej by Wam pasowało:
zamknięty wątek tutaj czy grupa na fb
I na jakich zasadach będziemy decydować kto w takiej grupie się znajdzie.

Jeśli któraś z nowych dziewczyn chciałaby się wpisać na listę to piszcie do mnie pw z danymi.
Ja dopiero dolaczylam jestem za zamkniętym wątkiem. Postaram się być aktywna choć przy dwójce dzieci jest ciężko być non stop na czasie chciałam tylko zaznaczyć że niestety fb nie mam od lat i ja zostanę tutaj choćby miał to pozostać wątek otwarty trudno wtedy
 
Mi też by to odpowiadało [emoji4] albo tutaj ogół a jak ktoś ma chęć to dodatkowo priv annfb [emoji4]
My przenioslysmy do zamkniętego wszystkie osoby, które były aktywne w tamtym czasie. Po kilku miesiącach wyrzucilysmy nieaktywne osoby i tak chyba jeszcze raz później. A na fb ciągle mamy dwie grupy. Jedna ta ogólną i jedna ta - którymi piszemy do dzisiaj. Jak ktoś z ogólnej potrzebuje pomocy, porady to oczywiście odpisujemy, ale na ta prywatną wrzycałyśny takie dla siebie zdjęcia i filmy. Teraz przeniosło się to na Messenger. Zw 100kilku osób na początku forum zostało nas 25, ale jesteśmy bardzo blisko:)
 
To tak samo jak ja, ale widzę, że jest bardziej szpiczasty niż wtedy gdy się po prostu nazre jak świnia [emoji85][emoji23]
U mnie z brzuchem to bardziej wzdęcia i zaparcia, które swoją drogą bywają tak upierdliwe... jednego dna wyglądam jakbym była w 5 miesiącu ciąży a po 2 dniach płaska jak deska [emoji15][emoji849].. już bym chciała mieć widoczną mała kulkę.
 
Na pewno ma to jakis wpływ , ale wydaje mi się, że nie ma na to szczególnej reguły i wiele też zależy od naszego charakteru. Ciesze sie bardszo, że udaje Ci się przeżyć wszystko w spokoju i na pewno czuje się to wszystko inaczej w takiej harmonii❤💙🧡 i trzymam kciuki kochana, żebyś miała taki pozytywny vibe całą ciążę 💪👌🥰

Dziękuję ❤️ mam nadzieję, że tak będzie. Chociaż nie ukrywam, że kiedy miałam straszne mdłości i wymioty to ten Vibe nie był super pozytywny 😉

Usunęły mi się wszystkie cytaty ;/.

Jeśli chodzi o zaśniad to ciąża rozwijała się prawidłowo była na wizycie 6+5 i serce biło itd a na 8+1 serce już nie biło. Na histo napisało zaśniad częściowy. Ale chodziłam z obumarła ciążą jakieś 2-3 tyg i już na histo że nie było już zarodka. Czyli częściowo się wchłonęła.

Boże w pracy nie mogę jeść a jak tylko wyjdę to umieram z głodu. Teraz chyba podejdę do Ala baru mlecznego i coś sobie kupię bo nie mam jeszcze obiadu. A do 17 nie wytrzymam. Zawsze jak wracam idę z psem na spacer tak 15.40-17.40. Mam nadzieję że będzie coś dobrego. Jechałam i był przystanek koło maca i się wahałam czy wysiąść :D. Ale dziś jedynie chodzi za mną jedzenie z Ikei.

Nadal nie powiedziałam szefowi o ciąży. Muszę wkoncu się przełamać.

Za mną chodziły klopsiki z Ikea, nie chciało mi się jechać więc postanowiłam zrobić sama, nie były takie dobre jak w IKEA 😆
 
reklama
Wkurzyłam się ;( mąż pojechał zarejestrować auto i miał to zrobić na mnie. Dałam mu upoważnienie itp. A na miejscu okazało się, że nie może na mnie, bo umowa kupna jest na niego. No kurde przecież jesteśmy małżeństwem, nie mamy rozdzielnosci... musielibysmy napisać pismo, że on mi daje samochód w darowiźnie. No jaja jakieś... zarejestrował w końcu na siebie, bo to jedyny dzień, kiedy może to zrobić. Potem pracuje :(

Uwielbiam biurokrację.
My mamy auto na współwłasność i wyobraź sobie, że przy wymianie dowodu rejestracyjnego musieliśmy składać papierki razem :realmad: No paranoja jakaś, jakby jeden współwłaściciel nie mógł tego zrobić. Ja rozumiem sprzedaż auta itp, ale wymiana papierka?
 
Do góry