reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja bym wolala zostać tutaj i tu za jakis czas zrobic zamkniete forum. Tylko wg mnie trzeba jeszcze trochę poczekać, raz dlatego, ze pewnie dziewczyny będą jeszcze dołączać, a dwa dlatego, ze z czasem po prostu wyklaruje sie ile z nas sie faktycznie udziela. Zeby nie dodawac do zamknietego wszystkich hurtem jak.leci, bo to zupełnie bez sensu.
 
Ja bym wolala zostać tutaj i tu za jakis czas zrobic zamkniete forum. Tylko wg mnie trzeba jeszcze trochę poczekać, raz dlatego, ze pewnie dziewczyny będą jeszcze dołączać, a dwa dlatego, ze z czasem po prostu wyklaruje sie ile z nas sie faktycznie udziela. Zeby nie dodawac do zamknietego wszystkich hurtem jak.leci, bo to zupełnie bez sensu.
Wydaje mi się, że to racjonalne. [emoji4] Facebook ogólnie też by był wygodny, tylko czy wszystkie chciałyby tam przejść? Tam na pewno byłoby łatwiej ze zdjęciami i ewentualnym wyszukiwaniem już zamieszczonych informacji [emoji4]
 
U mnie kiepsko. Zarodek się pojawił, ale odpowiada 6 tygodniowi, czyli aż 3 tygodnie różnicy. Dal skierowanie do szpitala.. Dziewczyny, jutro mam wizytę u innego. Przełożyć na piątek żeby było wszystko wiadomo czy poszłybyscie jutro? Beta z 15500 na 17500 więc przyrost mały..
 
Jak masz to pokazuj foteczke :)
Już wystawiłam ale dla ciebie wystawie jeszcze raz. To było dwa tyg temu. Widać już było nosek raczki i nóżki, wiercilo się niesamowicie 🙈 serduszko biło 171 i mierzył 2.4cm Tylko nie sugeruj się mną bo u każdej z nas może być inaczej 🤷🏼‍♀️
 

Załączniki

  • E03AF56A-6EFD-4EB3-8582-456A35339095.jpeg
    E03AF56A-6EFD-4EB3-8582-456A35339095.jpeg
    142,7 KB · Wyświetleń: 74
  • 3DA7969D-F723-42B2-9F13-BDAC10467E81.jpeg
    3DA7969D-F723-42B2-9F13-BDAC10467E81.jpeg
    75,7 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Ja bym wolala zostać tutaj i tu za jakis czas zrobic zamkniete forum. Tylko wg mnie trzeba jeszcze trochę poczekać, raz dlatego, ze pewnie dziewczyny będą jeszcze dołączać, a dwa dlatego, ze z czasem po prostu wyklaruje sie ile z nas sie faktycznie udziela. Zeby nie dodawac do zamknietego wszystkich hurtem jak.leci, bo to zupełnie bez sensu.
Ja też pewnie zdecydowała bym się do dołączenia do prywatnej grupy tutaj czy na fb w sumie mi to obojętne ale jakoś po badaniach prenatalnych. Wiecie nad czym zaczęłam się zastanawiać, że ciąża to zawsze czas kiedy czeka się od - do.. zawsze sobie mówię będę się w pełni cieszyła kiedy ... zobaczę na Usg zw wszystko się rozwija dobrze, później będę się cieszyła kiedy serduszko będzie biło, później będę się cieszyła najbardziej kiedy przetrwam mój próg 0 czyli wtedy kiedy kiedyś poronilam... teraz sobie mówię, że przeszły mi objawy to ja będę super szczęśliwa jak się okaże że wszystko ok ... Ale wiem że w czwartek powiem że spokojna to będę 30 po prenatalnych ... Ja nie wiem czy tylko ja mam takiego pierdolca i nierówno pod sufitem? Czy wam też się to udziela? 😅
 
Do góry