reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Delfina przykro mi.
Laski a co do ruchow, kiedy czulyscie. Hanut stara dupa juz wiec nie pamietam.
A kawa musi byc chodz jedna
W poprzedniej ciąży czułam baaaardzo wcześnie, bo juz kolo 15 tc. Podobno dlatego, zem chudzielec byla ;)
Mam i korzystam ;) 9 tydz a serduszko słychać elegancko :)

powiedzcie mi 29.06 mam usg genetyczne - ciąże prowadzę póki co u państwowo i ty pytanie myślicie żeby na genetyczne iść prv czy zaufac lekarzowi na NFZ ? Wydaje się być bardzo sensowny
A ma nfz w ogole robią genetyczne? Wydaje mi się, ze to w ogole nie jest refundowane, ale moge sie mylić.
Ja Cię trochę rozumiem. Pierwsze dwie ciążę euforia, A teraz własnością po wizycie trochę mnie ruszyło. Do pierwszej wizyty byłam obojętna... myśleliśmy o 3 dziecku, ale nie byłam tak na 100% przekonana. Spróbowaliśmy tylko raz bez zabezpieczenia i później ustaliliśmy, że jeszcze nie teraz. A tu się okazało, że ta ciąża jest. Generalnie gdybym miała pewność, że to będzie trzeci chłopak, to chyba bym się nie zdecydowała nigdy na jeszcze jedno dziecko. Bardzo pragnę córki. Boję się, że padnę psychicznie jak się nie uda. Wiem, to brzmi koszmarnie. Wiem też, że jak już przyswoje ta myśl, to pokochaj to dziecko jak dwójkę pozostałych. Ale moment zderzenia z rzeczywistością może być ciężkie. Tym bardziej, że tak bardzo czuje córkę, że jestem niemal pewna. Bardzo chciałabym, by instynkt mnie nie zawiódł...
Mam podobnie. Mam juz synka, teraz ciąża blizniacza. Zawsze marzyłam o tym,by miec córkę i teraz nastawiam sie na to, by byla choc jedna dziewczynka. Wiecej dzieci nie będziemy planować, wiec serio bardzo liczę na dziewczynke i.obawiam sie swojej reakcji, gdyby sie okazalo, ze jednak będzie dwoch chłopców.
 
ja zaczynałam pisać tutaj wiadomość odkąd się zarejestrowałam w maju po pozytywnym teście i za każdym razem rezygnowałam, nie wiem czemu :/ dopiero dziś się zdecydowałam odezwać
Już byłam na zamkniętym forum z poprzednimi dziećmi bardzo fajne wsparcie. Dobrze, ze nie zamykacie od razu bo tak naprawdę niektóre dziewczyny dopiero uswiadamiaja sobie psychicznie, że faktycznie są w ciąży:D
Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się napisać :)

Ja na październikach 2017 pisałam, zamknęłyśmy wątek i potem wiele dziewczyn na tym.owmywartym.sie jeszcze "burzyło", ale jakoś nie pisały że sobą, A my mamy kontakt i to codziennie do dziś. Ostatnio się trochę podzieliłyśmy, bo utworzyliśmy grupę na Messenger i tam piszemy wiele więcej. Założyliśmy sobie tajną grupę na fb żebyśmy mogły się "zobaczyć", wrzucamy sobie filmiki, zdjęcia. Dziewczyny były dla mnie wsparciem nie tylko w początku macierzyństwa, ale pomagały mi i kupić mieszkanie i auto. Wiele razem przeszłyśny :) mam nadzieję, że tu tak stworzymy coś podobnego [emoji173] na majowkach 2019 zaczęłam pisać, ale nie miałam czasu. Mój pierwszy był bardzo absorbujący i nie dałam rady się wbić. A szkoda, bo czas to brakuje mi kogoś, żeby coś porównać, czy zapytać.
 
Kochane Kobiety, jednak poroniłam. Przykro mi bardzo. Dzięki za wsparcie w tym trudnym momencie.

Trzymam kciuki za wasze zdrowe ciąże i wspaniałe bobaski. ❤️

Aż nie chce mi sie wierzyć - byłaś już tak daleko 😔 Trzymam kciuki, żebyś szybko doszła do siebie i mam nadzieję, że jeżeli tylko będziesz chciała to szybko zawitasz na innym forum dla mam.. trzymaj się kochana 🧡🧡🧡
 
Ostatnia edycja:
Ja Cię trochę rozumiem. Pierwsze dwie ciążę euforia, A teraz własnością po wizycie trochę mnie ruszyło. Do pierwszej wizyty byłam obojętna... myśleliśmy o 3 dziecku, ale nie byłam tak na 100% przekonana. Spróbowaliśmy tylko raz bez zabezpieczenia i później ustaliliśmy, że jeszcze nie teraz. A tu się okazało, że ta ciąża jest. Generalnie gdybym miała pewność, że to będzie trzeci chłopak, to chyba bym się nie zdecydowała nigdy na jeszcze jedno dziecko. Bardzo pragnę córki. Boję się, że padnę psychicznie jak się nie uda. Wiem, to brzmi koszmarnie. Wiem też, że jak już przyswoje ta myśl, to pokochaj to dziecko jak dwójkę pozostałych. Ale moment zderzenia z rzeczywistością może być ciężkie. Tym bardziej, że tak bardzo czuje córkę, że jestem niemal pewna. Bardzo chciałabym, by instynkt mnie nie zawiódł...
A ja Cię rozumiem. Mam już syna, ale też pragnę córeczkę.
Moja mama ma póki co samych wnuków i ani jedne wnuczki. Tej dziewczynki w rodzinie aż się chce!
Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się napisać :)

Ja na październikach 2017 pisałam, zamknęłyśmy wątek i potem wiele dziewczyn na tym.owmywartym.sie jeszcze "burzyło", ale jakoś nie pisały że sobą, A my mamy kontakt i to codziennie do dziś. Ostatnio się trochę podzieliłyśmy, bo utworzyliśmy grupę na Messenger i tam piszemy wiele więcej. Założyliśmy sobie tajną grupę na fb żebyśmy mogły się "zobaczyć", wrzucamy sobie filmiki, zdjęcia. Dziewczyny były dla mnie wsparciem nie tylko w początku macierzyństwa, ale pomagały mi i kupić mieszkanie i auto. Wiele razem przeszłyśny :) mam nadzieję, że tu tak stworzymy coś podobnego [emoji173] na majowkach 2019 zaczęłam pisać, ale nie miałam czasu. Mój pierwszy był bardzo absorbujący i nie dałam rady się wbić. A szkoda, bo czas to brakuje mi kogoś, żeby coś porównać, czy zapytać.
Super pomysł z tym massengerze i fb. Wiem ile wsparcie innych kobiet, które rodziły że mną w tym samym miesiącu dla mnie znaczyło i mamy już prawie 4 letnie dzieci a kontakt do dzisiaj. 😊
 
Ostatnia edycja:
A w ogóle pomijając już kwestie prywatności, na otwarty wątek każdy w każdej chwili może wejść i ukraść no zdjęcie z usg, wykorzystać potem do niewiadomo czego. Mamy czasy jakie mamy niestety...
 
Nie umiałam się powstrzymać 😁😁
 

Załączniki

  • 15923055821092215553160038210795.jpg
    15923055821092215553160038210795.jpg
    2,8 MB · Wyświetleń: 56
Ja dziś mam już pomidorowa , teraz syn zasnął lecę robić cebulaki i o 16 spagetti , pytanie kto to wszystko zje . Mój mąż mówi ze jest minus thermomixa - poleci szybko na wadze w górę :D ale tak szczerze to cud urządzenie
 
reklama
Do góry