reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Kochane Kobiety, jednak poroniłam. Przykro mi bardzo. Dzięki za wsparcie w tym trudnym momencie.

Trzymam kciuki za wasze zdrowe ciąże i wspaniałe bobaski. ❤

Tak mi przykro... Liczyłam na to że jednak będzie dobrze, wiem co czujesz też przez to przechodziłam, najważniejsze jest teraz wsparcie bliskiej osoby, trzymaj się Kochana..
 
Doczytałam, dzień dobry!

Za mną mega ciężka noc. Młodszy obudził się o 23 i nie soal aż do 2, żeby potem o 5 radośnie wstać [emoji3061] rano meczyły mnie mdłości, ale po śniadaniu przeszło. Byliśmy dziś ma szczepieniu, starszy zrobił z Tatą spacer i wróciliśmy razem do domu. Teraz Dzidzia śpi, a my się bawimy.
Czekam.na gości od pomiaru okien, bo zamawiam moskitiery, a mąż pojechał zarejestrować auto. Na obiad my lasagne, a dzieci makaron z sosem pomidorowym.

Witam wszystkie nowe dziewczyny! Te, które jeszcze czytają z ukrycia zapraszam do odezwbaia się! Myślę, że po prenatalnych zaczniemy dyskusje, czy zamknąć wątek? Żeby nie był tak widoczny dla wszystkich z zewnątrz. Ja jestem bardzo za tym!!

Idę coś zjeść, kupiłam po drodze truskawki, brzoskwinie, nektarynki i morele, a jeszcze czereśnie dostałam od cioci! Już mi ślina leci!!
 
Dodatkowo zaczęłam czytać na temat acardu i serio jestem obs..na przed prenatalnymi
Jesli czytałaś internet to się niczym nie przejmuj, ja też tak zrobiłam jak lekarz przepisał mi Acard i strasznie się bałam brać, teraz wiem że Acard może bardziej pomoc niż zaszkodzić, a wpisy o tym że Acard szkodzi dziecku są mega stare, nawet czytałam gdzieś artykuł o tym że już nawet na receptach acardu nie piszą że kobiety w ciąży nie powinny brać tego leku bo są to stare dane, nie potwierdzone w dodatku, a może on jedynie pomoc a nie zaszkodzić, jeśli lekarz stwierdził że lek jest wskazany to nie ma się czym martwić :)
 
Doczytałam, dzień dobry!

Za mną mega ciężka noc. Młodszy obudził się o 23 i nie soal aż do 2, żeby potem o 5 radośnie wstać [emoji3061] rano meczyły mnie mdłości, ale po śniadaniu przeszło. Byliśmy dziś ma szczepieniu, starszy zrobił z Tatą spacer i wróciliśmy razem do domu. Teraz Dzidzia śpi, a my się bawimy.
Czekam.na gości od pomiaru okien, bo zamawiam moskitiery, a mąż pojechał zarejestrować auto. Na obiad my lasagne, a dzieci makaron z sosem pomidorowym.

Witam wszystkie nowe dziewczyny! Te, które jeszcze czytają z ukrycia zapraszam do odezwbaia się! Myślę, że po prenatalnych zaczniemy dyskusje, czy zamknąć wątek? Żeby nie był tak widoczny dla wszystkich z zewnątrz. Ja jestem bardzo za tym!!

Idę coś zjeść, kupiłam po drodze truskawki, brzoskwinie, nektarynki i morele, a jeszcze czereśnie dostałam od cioci! Już mi ślina leci!!
ja zaczynałam pisać tutaj wiadomość odkąd się zarejestrowałam w maju po pozytywnym teście i za każdym razem rezygnowałam, nie wiem czemu :/ dopiero dziś się zdecydowałam odezwać
Już byłam na zamkniętym forum z poprzednimi dziećmi bardzo fajne wsparcie. Dobrze, ze nie zamykacie od razu bo tak naprawdę niektóre dziewczyny dopiero uswiadamiaja sobie psychicznie, że faktycznie są w ciąży:D
 
reklama
Do góry