reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja tez wróżę sobie drugiego syna :) w pierwszej nie miałam ani jednego pryszcza :) na codzien miewam :)
A jakie mialas objawy na syna,co jadlas? Bo ja z dziewczynami jadlam nabial,warzywa owoce slodkie.. teraz mnie odrzuca nawet od zdrowych warzyw owocow,chociaz skubne czekolade czy trufle to od lodow mnie strasznie odrzuca.. z nabialu to kefir.. nawet ogorki kiszone mi przez gardlo.nie przejda.. za to ryby tak,a z dziewczynami mi smierdzualy..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czujecie w ciazy jakby wam sie mozg wylaczyl? Ja znow to mam jak i w poprzedniej mialam 😂😂 czasami nie potrafie sklepac zdania 😂😂 i mam straszny slinotok..
Czujecie w ciazy jakby wam sie mozg wylaczyl? Ja znow to mam jak i w poprzedniej mialam 😂😂 czasami nie potrafie sklepac zdania 😂😂 i mam straszny slinotok..
Siedzę dzisiaj w pracy i mam wlasnie tak samo. Mózg mi wyłączyli😅 wiem co czujesz
 
A jakie mialas objawy na syna,co jadlas? Bo ja z dziewczynami jadlam nabial,warzywa owoce slodkie.. teraz mnie odrzuca nawet od zdrowych warzyw owocow,chociaz skubne czekolade czy trufle to od lodow mnie strasznie odrzuca.. z nabialu to kefir.. nawet ogorki kiszone mi przez gardlo.nie przejda.. za to ryby tak,a z dziewczynami mi smierdzualy..

Z synem tylko słodkie :) totalnie żadne ogórki czy kwaśne słone rzeczy nie miały miejsca :)
 
Z synem tylko słodkie :) totalnie żadne ogórki czy kwaśne słone rzeczy nie miały miejsca :)
No a u mnie tylko slodycze bylo z pierwsza cora.. z druga warzywa itd plus slodycze i z zadna nie moglam ryb.. 🙄 tu jest odwrotnie 🙄 ale nie chce sobie robic nadziei 😋 grunt aby zdrowe bylo dzieciatko ❤
 
Mnie na razie od niczego nie odrzuca, ale mam brak apetytu. Normalnie na nic nie mam ochoty, zaraz wstawię sobie rosół to może coś takiego delikatnego zjem. Chłop zaraz jedzie na zakupy i wcale nie wiem co mu kazać kupić. :oo2:

A właśnie wolałybyście mieć chłopca czy dziewczynkę?
 
A ja się stresuje tymi dzisiejszymi badaniami bety. Wieczorem mają być wyniki i o niczym innym nie myśle jak o tym, czy wzrost będzie prawidłowy 🙊
 
Mnie na razie od niczego nie odrzuca, ale mam brak apetytu. Normalnie na nic nie mam ochoty, zaraz wstawię sobie rosół to może coś takiego delikatnego zjem. Chłop zaraz jedzie na zakupy i wcale nie wiem co mu kazać kupić. :oo2:

A właśnie wolałybyście mieć chłopca czy dziewczynkę?
Ja mam juz dwie córy ,jak bedzie kolejna to mąż zwariuje 😂😂😂😂😂 a tak serio grunt aby bylo zdrowe ;)
 
reklama
Do góry