reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Przeciwwymiotny to jest McDonald [emoji87][emoji23]

A wiesz, że ja do dzisiaj nie poszłam na tego maca. :rofl: Może w niedzielę wyciągnę męża.

Chciałam zamówić dzieciom książeczkę i oglądam, oglądam, patrzę a w koszyku zamówienie za 290 [emoji28][emoji28][emoji28] zawsze mam problem z tymi książkami!

Mi w pierwszej ciąży też mąż mówił, że zabroni mi wchodzić na forum, bo też bardzo przeżywała każda stratę. Ale wierzcie ni, potem zrobi się spokojniej, a super tak razem wszystko doświadczać. Ciąża jak ciąża, ale jak dzieci są na świecie. Jakoś tak łatwiej :) na październikach 2017 największy ruch był w nocy jak godzinami karmiłyśmy dzieci :D
Dlatego mam nadzieję, że nie wypadną z obiegu mimo, że czasem kilka dni mnie nie ma. Na majówkach 2019 nie dałam rady u czasem brakuje mi zapytania o coś kogoś, kto ma dziecko w podobnym wieku.

Ja będę miała jeszcze dwie koleżanki z pracy, które rodzą w lipcu, ale wiecie co wolę gadać tu z Wami niż z tamtymi. 🤣
 
Ostatnia edycja:
Ja już miałam pierwsze usg z powodu ostatniej ciąży. Chcieli mnie zobaczyć jak naj szybciej i jak narazie wszystko jest perfect 🙂. Już tą rozmowę miałam trwa 1.5h 😉.Badania krwi będę miała robione w 12 tyg jak będę miała usg prenatalne czyli 26.06 wcześniej nie chca mnie narażać na częste wizyty w szpitalu.
To fajnie ze masz lepsza opiekę. Ja mimo poronienia w zeszłym roku ta ciąże traktują jakby to była pierwsza 🤷🏼‍♀️ To super ze wszystko mamy w podobnym czasie będziemy mogły wymienić się doświadczeniami i wynikami 😀 póki co życzę dużo zdrówka 😘
 
Cześć. Czytam Was od pierwszej strony, a teraz nieśmiało dołączam. Jestem po usg, 7w2d, termin na 18.01. Dziś na badaniu była czynność serca.
Mam 32 l i jedno dziecko - córkę ponad 5-letnią.
Boję się, czy wszystko będzie ok. Na razie nikomu nie mówimy. Obecnie pracuję zdalnie i mam zamiar tak ciągnąć jak najdłużej.
Witamy witamy 😁🥰
 
received_251675696141177.jpeg
 
reklama
No w sumie to o to chodzi, jeszcze markery do torbieli będą powtarzać. W sumie cieszę się, że przyspieszyłam wizyte. Będę dawać znać.
Mixme92, ja dziś wyszłam ze szpitala, byłam tam tydzień z powodu 4 cm krwiaka. Jestem 8tc + 3 dni. Jeżeli chciałabyś pogadać to daj znać. Ostrzegam, że mogą być plamienia ale nie można reagować paniką, niestety ale musimy podchodzić do tego maksymalnie spokojnie i obserwować swój organizm.
 
Do góry