reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć dziewczyny czytam Was tak od dłuższego czasu i dłuższy czas się zastanawiam czy dołączyć czy nie 🙂.
Mieszkam w uk i to moja 7 ciąża . Mam 2 synów miałam 3 poronienia i jedno musieliśmy usunąć bo na usg 12 tyg wyszło że coś jest nie tak i wysłali mnie do specjalistycznego szpitala na badania z płynu owodniowego i wyszło że malutka ma tylko 5 % szans na przeżycie bo ma wiele wad wrodzonych i to był ,, Zespół Turnera ".
Teraz już jestem bo pierwszym usg jak narazie wszystko dobrze serduszko bije 🙂 najbardziej się boję usg prenatalnego które mam 26 czerwca.
Hej gratulacje😊 a badania prenatalne robisz prywatnie? Czy jednak jest jakas możliwość żeby miec niepłatne tez mieszkam w uk 😉
 
reklama
Cześć. Czytam Was od pierwszej strony, a teraz nieśmiało dołączam. Jestem po usg, 7w2d, termin na 18.01. Dziś na badaniu była czynność serca.
Mam 32 l i jedno dziecko - córkę ponad 5-letnią.
Boję się, czy wszystko będzie ok. Na razie nikomu nie mówimy. Obecnie pracuję zdalnie i mam zamiar tak ciągnąć jak najdłużej.
Witaj, rozsiądz się :)
 
A wiesz, że ja do dzisiaj nie poszłam na tego maca. :rofl: Może w niedzielę wyciągnę męża.



Ja będę miała jeszcze dwie koleżanki z pracy, które rodzą w lipcu, ale wiecie co wolę gadać tu z Wami niż z tamtymi. [emoji1787] Jakoś tak normalnie się tu gada a w realu to takie pitolenie, że mi się słuchac nie chce.
No i nie oszukujmy się. Koleżanki z pracy jakis się ciężko zapytać, czy ma jakiś sprawdzony sposób na np hemoroidy [emoji14]
 
Hejka wszystkim ja tym razem z innej beczki🙈 moja piękna siostrzenica i chrześnica za razem ma za miesiąc roczek❤️, chce jej kupić jakies piękne sukienki na smyku nie ma nic co mi sie podoba znacie moze jakies inne strony😊
 
mam nadzieję,że to nie bliźniaki hahaha 🙈🙈 za dwa tygodnie idę na kolejną wizytę już wypisać kartę ciąży. no i niestety wkradła się infekcja i dostałam globulki, ale boje się trochę ich brać,że mogą zaszkodzić
Nie bój się bardziej może zaszkodzić nie leczona infekcja A nizeli globulki ❤. Wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Nie bój się bardziej może zaszkodzić nie leczona infekcja A nizeli globulki ❤. Wszystko będzie dobrze.
w takim razie jutro kupię, bo dziś już nie mam na to siły 😔. ale kamień spadł z serca!

dostałam globulki i antybiotyk ale jest napisane że nie zaleca się brania w ciąży..boję się to brać 😔czy któraś miała taką sytuację?
 
Ostatnia edycja:
Do góry