reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Zabaczymy ci lekarz powie, mam nadzieję, że będzie ok a lat mam 38
A to ok to wiekowo lapiesz się na darmowe testy pappa. Idź koniecznie na te testy i powiedz też o toksoplazmozie maja w tym programie pappa jakieś dodatkowe badania prenatalne toksoplazmowy bo mi wczoraj mówili ze będę miala wykonane A mam 29 lat i właśnie przez to że przechodziłam nie dawno zrobia mi też darmo
 
A to ok to wiekowo lapiesz się na darmowe testy pappa. Idź koniecznie na te testy i powiedz też o toksoplazmozie maja w tym programie pappa jakieś dodatkowe badania prenatalne toksoplazmowy bo mi wczoraj mówili ze będę miala wykonane A mam 29 lat i właśnie przez to że przechodziłam nie dawno zrobia mi też darmo
Tak zrobię , dzięki za informacje nawet nie widziałam.
 
A jak z wagą u Was dziewczyny? U mnie 8+2 i już 1.5 kg na plusie.... Jak tak będzie szło to będę wyglądać nieprzyjemnie 😪 najgorsze jest do, że odrzuciło mnie od zdrowego żarcia od samego początku, którym się zajadałam przed ciąża, a organizm woła tylko o cukier i wiejskie jedzonko typu kartacze...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
U mnie -2 kg przez wymioty
 
Dziewczyny, a zwracacie teraz jakoś szczególnie uwagę na to co jecie? Ja musiałabym chyba dziennie pić smoothie owocowo warzywne, zjadać jogurt żeby dostarczać wapnia, jeść jajka, chude mięso, mnóstwo zieleniny... Dnia by mi brakło. A dzisiaj np odpuściłam obiad na rzecz tostów z serem bo na nic innego nie miałam ochoty 🤷‍♀️ i jak tu zapewnić fasolce wszystkie składniki odzywcze?
 
Dziewczyny, a zwracacie teraz jakoś szczególnie uwagę na to co jecie? Ja musiałabym chyba dziennie pić smoothie owocowo warzywne, zjadać jogurt żeby dostarczać wapnia, jeść jajka, chude mięso, mnóstwo zieleniny... Dnia by mi brakło. A dzisiaj np odpuściłam obiad na rzecz tostów z serem bo na nic innego nie miałam ochoty 🤷‍♀️ i jak tu zapewnić fasolce wszystkie składniki odzywcze?
ja jem na to, na co mam ochotę. jeszcze przyjdzie czas na zdrowe odżywianie, ważne żeby w ogóle cokolwiek jeść haha. wiadomo, staram się jeść warzywa i owoce, mięsa nie jem od początku ciąży, bo mnie odrzuca, ale biorę femibion 1, więc sporo witamin dostarczam z zewnątrz.
 
reklama
Do góry