reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Powiem wam ze czytam grupe na fb ciąża Itd i dużo dziewczyn pisze że 12-14 tydzień już wiedziały jaka płeć. Kurczę mam nadzieję że na tych prenatalnych coś zobaczę hehe
 
reklama
Dziewczyny, a ja mam trochę głupie pytanie 🤷‍♀️ ale czy Wy też zauważyłyście że w ciąży częściej (dużo częściej) puszczacie bączki? Ja w ogóle przed ciąża miałam problemy z regularnymi wizytami w wc, a teraz co najmniej raz dziennie. Czytałam że zaparcia są normalne, a u mnie w drugą stronę 🤦‍♀️
 
Dziewczyny, a ja mam trochę głupie pytanie 🤷‍♀️ ale czy Wy też zauważyłyście że w ciąży częściej (dużo częściej) puszczacie bączki? Ja w ogóle przed ciąża miałam problemy z regularnymi wizytami w wc, a teraz co najmniej raz dziennie. Czytałam że zaparcia są normalne, a u mnie w drugą stronę 🤦‍♀️

U mnie w ogóle bliżej do rozwolnienia niż do zaparć w tej ciąży póki co 🙄
 
hej kochane, pozwolę sobie dołączyć do Was ☺️ ja jestem aktualnie w 7 tygodniu (6+2), wizytę mam teraz w czwartek, już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że razem z partnerem będziemy mogli wejść do gabinetu, bardzo bym chciała żeby przy tym był.
Dla mnie ten tydzień był wyjęty z życia, miałam takie mdłości, że ledwo funkcjonowałam, a w piątek nawet do pracy nie poszłam. Mocno rozważam L4.
 
hej kochane, pozwolę sobie dołączyć do Was ☺ ja jestem aktualnie w 7 tygodniu (6+2), wizytę mam teraz w czwartek, już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że razem z partnerem będziemy mogli wejść do gabinetu, bardzo bym chciała żeby przy tym był.
Dla mnie ten tydzień był wyjęty z życia, miałam takie mdłości, że ledwo funkcjonowałam, a w piątek nawet do pracy nie poszłam. Mocno rozważam L4.
Witamy 🥰 daj koniecznie znać po wizycie 😊 współczuję mdłości, mnie na razie oszczędzają. Ale ja jestem na l4 od piątku już, pracuję w żłobku i bałam się że szybko złapie jakaś infekcję. Teraz jeszcze covid a przy dzieciaczkach trudno zachować dystans
 
reklama
Dziewczyny, a ja mam trochę głupie pytanie 🤷‍♀️ ale czy Wy też zauważyłyście że w ciąży częściej (dużo częściej) puszczacie bączki? Ja w ogóle przed ciąża miałam problemy z regularnymi wizytami w wc, a teraz co najmniej raz dziennie. Czytałam że zaparcia są normalne, a u mnie w drugą stronę 🤦‍♀️
Tez tak mam 🙋🏼‍♀️
 
Do góry