reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Trzymaj się, będzie wszystko ok [emoji3590] ile maleństwo już waży?


Ja nadal nie umiem znaleźć sensownego łóżeczka ani fotelika. Może wy coś polecieć ? Łóżeczko 70x140, a fotelik jakiś dobry w przystępnej cenie bez bazy.
Ja takie łóżeczko kupowałam przez Allegro. Służyło nam prawie 6 lat, później jako tapczanik i teraz posłuży dla drugiej.
Jeśli chodzi o dobre foteliki z cenami nie z kosmosu to pomyśl o Maxi Cosi [emoji846]

Paczki niby można dostarczać, ale np u mnie w szpitalu tylko przez jedną godzinę w poniedziałek, środę i piątek. Więc też mam stresa, co jak mi czegoś zabraknie. Zwłaszcza gdyby to w weekend przypadło [emoji19]
 
reklama
Ja takie łóżeczko kupowałam przez Allegro. Służyło nam prawie 6 lat, później jako tapczanik i teraz posłuży dla drugiej.
Jeśli chodzi o dobre foteliki z cenami nie z kosmosu to pomyśl o Maxi Cosi [emoji846]

Paczki niby można dostarczać, ale np u mnie w szpitalu tylko przez jedną godzinę w poniedziałek, środę i piątek. Więc też mam stresa, co jak mi czegoś zabraknie. Zwłaszcza gdyby to w weekend przypadło [emoji19]
To masakra tu jest caly tydzien weekendy tez a to najważniejsze i od 12-13i 17-18
 
Odwiedzin nie ma ale paczki można przekazywać a mówiłaś że szpital masz 10 min piechotą to mąż chyba Ci przyniesie co zabraknie
Ale wy się uczepilyscie tego szpitala 🙄 do stycznia moze się wszystko zmienić i pytam tutaj o to co dziewczyny pakują do torby, a nie jak daleko mam do szpitala i czy mąż którego nie mam może mi coś przynieść. Może jeszcze urodzę na Łubinowej, mam czas na podjęcie decyzji co do tego.
To samo jakieś uwagi na temat wizyty położnej, nie wiem czy zawsze - razem z Olimpią z resztą - nigdy zdania nie zmieniacie po zaznajomieniu się z tematem?
Upieprzyłyście się każdego mojego słowa, także było naprawdę miło, ale było ;)
 
Ale wy się uczepilyscie tego szpitala 🙄 do stycznia moze się wszystko zmienić i pytam tutaj o to co dziewczyny pakują do torby, a nie jak daleko mam do szpitala i czy mąż którego nie mam może mi coś przynieść. Może jeszcze urodzę na Łubinowej, mam czas na podjęcie decyzji co do tego.
To samo jakieś uwagi na temat wizyty położnej, nie wiem czy zawsze - razem z Olimpią z resztą - nigdy zdania nie zmieniacie po zaznajomieniu się z tematem?
Upieprzyłyście się każdego mojego słowa, także było naprawdę miło, ale było ;)
Nerwusy ;p spokój .
 
reklama
Ale wy się uczepilyscie tego szpitala 🙄 do stycznia moze się wszystko zmienić i pytam tutaj o to co dziewczyny pakują do torby, a nie jak daleko mam do szpitala i czy mąż którego nie mam może mi coś przynieść. Może jeszcze urodzę na Łubinowej, mam czas na podjęcie decyzji co do tego.
To samo jakieś uwagi na temat wizyty położnej, nie wiem czy zawsze - razem z Olimpią z resztą - nigdy zdania nie zmieniacie po zaznajomieniu się z tematem?
Upieprzyłyście się każdego mojego słowa, także było naprawdę miło, ale było ;)
A Ty nerwowa jesteś haha chyba chormony napisałam Ci tylko że paczkę może ktoś Ci podrzucić jak masz blisko bo niektórzy muszą jechać i 100 km to już nie ma tak prosto tyko o to mi chodziło . U mnie np w szpitalu w tym co będę rodzic są nadal otwarte bufet i kioski więc też plus wodę czy coś kupić nawet pampersy tam są gdyby było koniecznie trzeba .
 
Do góry