reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Kilka dni temu był temat @ness. Pytałaś czy możesz dziecko w rożku wynieść z tego co wiem to coś że 4 lata temu jakąś była taka ustawa że musi być nosidełko do zabrania ze szpitala oni tego nie traktują jako fotelika a jako właśnie do przenoszenia dziecka bezpiecznego bo w pasach itd nosidełko przecież się wpina do ramy wózka jak masz adaptery . Więc lepiej je mieć bo może być problem z wydaniem dzidziusia . U mnie z synem 3 i pół roku temu wypisywali nas dwie z jednej sali to też przyszła jakąś Pani patrzeć jak dzieci przed wyjściem zabezpieczone więc chyba coś w tym jest po zatym w nosidełku będziesz mogła postawić na ziemię coś jeszcze podpisać itd w rożku to jednak mało bezpieczne iść przez szpital .
 
reklama
Kilka dni temu był temat @ness. Pytałaś czy możesz dziecko w rożku wynieść z tego co wiem to coś że 4 lata temu jakąś była taka ustawa że musi być nosidełko do zabrania ze szpitala oni tego nie traktują jako fotelika a jako właśnie do przenoszenia dziecka bezpiecznego bo w pasach itd nosidełko przecież się wpina do ramy wózka jak masz adaptery . Więc lepiej je mieć bo może być problem z wydaniem dzidziusia . U mnie z synem 3 i pół roku temu wypisywali nas dwie z jednej sali to też przyszła jakąś Pani patrzeć jak dzieci przed wyjściem zabezpieczone więc chyba coś w tym jest po zatym w nosidełku będziesz mogła postawić na ziemię coś jeszcze podpisać itd w rożku to jednak mało bezpieczne iść przez szpital .
Nie ma żadnych przepisow nakazujacych odbierac dziecko ze szpitala w foteliku. Chyba, ze jedziecie autem. Jesli ktos ma za blokiem szpital normalnie moze podjechac wózkiem i wsadzic dziecko do gondoli i wrócić wozkiem do domu.
 
Wybacz jeśli już pytałam, ale nie kojarzę.. skąd się wzięła hipotrofia u córki? No i też co 4 tygodnie wizyta jak już byl z tym problem to naprawdę długo..


To podobnie jak ja:) z tym, że mi nie nacinali tylko po prostu pękło delikatnie i to bardziej od środka. Ale położna złota kobieta powiedziała, że w sumie samo by mi się zagoilo, ale ze względów estetycznych to mi zszyje:)
Zupełnie nic nie czułam, bo na znieczuleniu. Przy gojeniu też 0 problemów
Hipotrofia wzięła mi się z cukrzycy ciążowej. Jak byłam dwa tygodnie temu na wizycie to moja gin była.chora i poszłam w inne miejsce i do innego lekarza wskazanego przez nią. Więc zastanawiam się czy faktycznie już się robi różnica czy to po prostu rozbieżność podczas pomiarów. Będę mieć porównanie 19 listopada. Podobno teraz ciąże z.hipotrofia rozwiązuje się maks w 37 tygodniu. Wcześniej normalnie, nawet czasem o tam 30-70.była większa wagowo i mówiła mi że mam po prostu grubaska, więc się bardzo zdziwiłam jak poszłam do tego innego lekarza.
 
Dziewczyny, jak to jest z tą krzywa cukrową? Znalazlam na necie (kilka źródeł), że dla ciąży są inne normy, a mianowicie: >92, po 1h >180, po 2h >153. Mój lab mi podał standardowe: 60-99, po 1h nie ma norm, po 2h >140 mimo, że poinformowałam o ciazy. Którymi się kierować?
 
Dziewczyny, jak to jest z tą krzywa cukrową? Znalazlam na necie (kilka źródeł), że dla ciąży są inne normy, a mianowicie: >92, po 1h >180, po 2h >153. Mój lab mi podał standardowe: 60-99, po 1h nie ma norm, po 2h >140 mimo, że poinformowałam o ciazy. Którymi się kierować?
Na czczo 92, po 1 h 140, no i potem musi być mniejsza niż po godzinie, ale nie ma podanego dokładnie ile
 
reklama
Do góry