reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

nie.. już bardziej polecam fizjoterapie kobiecą pod kątem przygotowania do porodu. Ale jeśli miałabyś się czuć pewniej i mieć lepszy komfort idąc do porodu to nie sugeruj się nikim tylko idź

planuje sie wybrać, bo to moje pierwsze dziecko, a nie miałam dużo styczności z niemowlakami do tej pory
 
reklama
planuje sie wybrać, bo to moje pierwsze dziecko, a nie miałam dużo styczności z niemowlakami do tej pory
Ja także planuje. nawet nie że względu na szkoleniA z przewijania/mycia itp bo tego już troszkę przerobilam po rodzinie i chrzesniakach ale dlatego że w ramach szkoły rodzenia mam także pierwsza pomoc dla noworodków i poznam szpital oraz zobaczę sale
 
Ja juz mam pewnie więcej niż 5 kg na plusie ale cycki jakos niewiele przywaliły, nie mowie ze nie urosły ale jeszcze nie aż tak drastycznie. Dresy dalej nosze swoje co prawda pod brzuchem 🤭 pytałam męża czy buzia mi przytyła a on mówi, ze wręcz odwrotnie. Póki co jakos bardzo się tym nie przejmuje...
Za to czekam kiedy pęknę 😱 brzuch rośnie szybko a ja nie mam za bardzo tkanki tłuszczowej.. w pierwszej ciąży uniknęłam rozstępów ale teraz przy dwójce się na nie przygotowuje 😢
 
Ja juz mam pewnie więcej niż 5 kg na plusie ale cycki jakos niewiele przywaliły, nie mowie ze nie urosły ale jeszcze nie aż tak drastycznie. Dresy dalej nosze swoje co prawda pod brzuchem 🤭 pytałam męża czy buzia mi przytyła a on mówi, ze wręcz odwrotnie. Póki co jakos bardzo się tym nie przejmuje...
Za to czekam kiedy pęknę 😱 brzuch rośnie szybko a ja nie mam za bardzo tkanki tłuszczowej.. w pierwszej ciąży uniknęłam rozstępów ale teraz przy dwójce się na nie przygotowuje 😢
Ty masz bliźniaki to co innego 😁😁😁
Ja już cycki mam 75I 🤣
 
Ja już w I trymestrze przytyłam 3kg, teraz 22tc i kolejne 3-4 kg doszły.. :D a też jestem niska, więc u mnie widać. Trochę się na początku przejmowałam, bo tutaj wszystkie tylko pisałyście ile schudłyście przez mdłosci ;) ale trochę poczytałam i póki jestem w normie i wiem skąd te dodatkowe kilogramy to się nie przejmuję ;) staram sie tylko utrzymywać jakąś akytwność fizyczną, co niestety ostatnio średnio mi wychodziło.
 
dziewczyny czy planujecie chodzić do szkoły rodzenia?

Ja planuję, pierwsza ciąża, więc jestem totalnie zielona pod KAŻDYM względem, a dodatkowo przy niektórych szpitalach dokładnie pokazują sale i wszystko opisują, więc planowałam właśnie jak już wybiorę szpital to isć do szkoły rodzenia, gdzie są położne z tego szpitala.
 
Ja już w I trymestrze przytyłam 3kg, teraz 22tc i kolejne 3-4 kg doszły.. :D a też jestem niska, więc u mnie widać. Trochę się na początku przejmowałam, bo tutaj wszystkie tylko pisałyście ile schudłyście przez mdłosci ;) ale trochę poczytałam i póki jestem w normie i wiem skąd te dodatkowe kilogramy to się nie przejmuję ;) staram sie tylko utrzymywać jakąś akytwność fizyczną, co niestety ostatnio średnio mi wychodziło.
Ja miałam mdłości, ale nie wymiotowałam, więc ani trochę nie schudłam na początku. Mnie ta waga strasznie męczy, bo boje się otyłości i staram się jakoś o siebie dbać, chociaż wiadomo nie przebiegnie jak kiedyś kilku kilometrów ;/
 
reklama
Do góry