reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Dokładnie, lekarz stwierdził, że koło 10 września powinnam iść na połówkowe. A to już będzie 23 tydzień. A w skierowaniu na badania jest napisane, żeby je wykonać między 18 a 22 tygodniem. 🤔
Mi też mówił że nie przychodzić wcześniej tylko między 22-23tyg wtedy są najdokładniejsze badania a wczoraj moja ginekolog to potwierdziła mówiła że w 20 tyg to nie będzie prawidłowe że robią ale do niczego ono więc pójdę po 22tyg
 
reklama
Tesciowa chodzi i gada ze jej syn musi robic a ja nic a nie robi tylko ja moja mama mi czasem pomoze,bo nie pozwala.ja mam z automatu zagrożona nie wolno nic dzwigac meczyc sie .Od wczoraj mnie meczy jeszcze biegunka.
Mieszkasz z tesciowa w jednym domu?alez wredna baba.Kazdy,ale to kazdy lekarz ma swiadomosc ryzyka takiej ciazy,wiadomo,ze to beda wczesniaki,tylko teraz trzeba wylezec chociaz do tego 30tc,a nie latac !
 
Patrzcie co upolowalam [emoji3][emoji3][emoji3]
IMG_20200811_101130.jpeg
 
reklama
Do góry