reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
czuje się zdecydowanie lepiej, mam antybiotyk 3x dziennie, do tego kroplówkę, a pierwszego dnia jeszcze dostałam zastrzyk domięśniowo. no i dają mi jeszcze nospe.
nie wiem kiedy wyjdę, bo nie wiadomo kiedy urologia będzie miała czas wziąć mnie na badania... trochę błędne koło, bo zamiast zrobić, sprawdzić czy wysikalam te kamienie i nic nie ma, to każą człowiekowi czekać i niech leży i się martwi kiedy go zbadają.. dobrze chociaż, że teraz leżę w sali i to całkiem komfortowej, bo 2 osobowej i narazie jestem sama. mam nadzieję, że jutro mnie wezmą na te badania, bo idzie oszaleć [emoji33]
Hoho sama w 2 osobowej sali, jakie luksusy :D dobrze, ze juz ci lepiej :)
Dziewczyny powiedzcie mi jak Wy do tego podchodzicie - jezeli napisałaś, że zaczynasz 12 tc to znaczy będziesz 11+0 czy 12+0? 🙉
Zaczynam 12, czyli mam pełne 11 i leca kolejne dni, czyli 11+0 Ja licze tak :D
 
Ja tak jak w aplikacji jestem w 13 tyg (12+3)
 

Załączniki

  • Screenshot_20200629_181849_com.gravid.gravid.jpg
    Screenshot_20200629_181849_com.gravid.gravid.jpg
    156,1 KB · Wyświetleń: 57
Kochane czy któraś miala już pobranie krwi pappa? Ja dziś mialam stresuje się tak wynikami ze szok. Nie zapytałem kiedy będzie wynik jak długo czeka się ale w środę już mam usg pappa i już spać nie mogę. Boję się tak bardzo. Mam siostrę z wodoglowiem i adhd i boję się co wyjdzie ... :(
Hej! No ja właśnie miałam to badanie krwi i dzisiaj przyszły wszystkie wyniki wraz z opisem z usg i szczerze mówiąc niewiele z tego rozumiem... 😞
Wartość Pappa 0,822 Ul, a beta hcg 40,00 Ul. Może któraś z Was ogarnia te normy?
Tak z ciekawości 😂 pytanie do dziewczyny, które są już po prenatalnych i mają stwierdzone na ileś tam % że będzie dziewczynka. Czy sprawdziły wam się zachcianki na dziewczynke i ten kalendarz chińskim o którym była mowa na samym początku 🤔😁?
Mi kalendarz chiński się sprawdził, a co do zachcianek to jakichś specjalnych nie mam. Chociaż zdecydowanie bardziej do słodkiego mnie ciągnie...
 
Hoho sama w 2 osobowej sali, jakie luksusy :D dobrze, ze juz ci lepiej :)

Zaczynam 12, czyli mam pełne 11 i leca kolejne dni, czyli 11+0 Ja licze tak :D
to za te 3 dni na korytarzu, dzisiaj wypłakałam tą sale [emoji23] serio, powiedziałam pielęgniarkom, że jak mi nie dadzą miejsca przy oknie to zaduszę i siebie i dziecko, bo nie mogę oddychać ani żyć...
 
reklama
to za te 3 dni na korytarzu, dzisiaj wypłakałam tą sale [emoji23] serio, powiedziałam pielęgniarkom, że jak mi nie dadzą miejsca przy oknie to zaduszę i siebie i dziecko, bo nie mogę oddychać ani żyć...
Mocno trzymam kciuki za Was, to musi być straszne, ale wiem że jak jest świadomość, że z dzidzią jest ok to wszystko można przetrwać :) Wyjdzie słońce i to już niedługo, w końcu mamy lato ;)
 
Do góry