reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny ja się dzisiaj tak fatalnie czuje... Stałam chwilę na dworze w słońcu z koleżanką i tak mnie rozbolala głowa i już w sumie boli z 4h, położyłam się ale nie przeszło 🙄

Mam do was pytanie, czy mogę zjeść galert z octem? Mama zrobiła akurat i mam ogromnie smaka a w sumie się zastanawiam nad tym octem, a bez to raczej mi nie zasmakuje 🤔
 
reklama
Dziewczyny ja się dzisiaj tak fatalnie czuje... Stałam chwilę na dworze w słońcu z koleżanką i tak mnie rozbolala głowa i już w sumie boli z 4h, położyłam się ale nie przeszło 🙄

Mam do was pytanie, czy mogę zjeść galert z octem? Mama zrobiła akurat i mam ogromnie smaka a w sumie się zastanawiam nad tym octem, a bez to raczej mi nie zasmakuje 🤔
Ja w ciąży z synem jadłam i też tylko z octem lubię bo tez miałam ochotę jedz ze smakiem 😁
 
Dziewczyny ja się dzisiaj tak fatalnie czuje... Stałam chwilę na dworze w słońcu z koleżanką i tak mnie rozbolala głowa i już w sumie boli z 4h, położyłam się ale nie przeszło 🙄

Mam do was pytanie, czy mogę zjeść galert z octem? Mama zrobiła akurat i mam ogromnie smaka a w sumie się zastanawiam nad tym octem, a bez to raczej mi nie zasmakuje 🤔
Ja jadłam i nic mi nie było 😉 raz na jakiś czas pewnie że można
 
reklama
Do góry