reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

No nie zgodze sie.W ogolnopolskiej sieci laboratoriow Diagnostyka-jest naklejka na drzwiach wejsciowych-kobiety w ciazy poza kolejnoscia.Nie jest bynajmniej napisane "od 20 tc bez kolejki"
Jak chcecie,to stojcie w kolejkach
Ja skwapliwie korzystam ze swojego prawa w tym zakresie i absolutnie nie plaszcze sie przed podstarzalymi kobietami w beretach z antenka.
Ja w pierwszej ciąży się czaiłam i stałam w kolejce. A w drugiej już miałam w d. Niech sobie gadają ci chcą, to ja mam spokojna głowę, że nie zemdleje czekając. U nas wisi kartka na pierwszym gabinecie, że kobiety w ciąży bez kolejki, ja albo podchodzę do pierwszej osoby mówiąc, że jestem w ciąży i chciałabym skorzystać z przywileju, albo na chama podchodzę id drugiej strony i jak tylko się zwolni gabinet to wchodzę nie tłumacząc się nikomu [emoji2372][emoji2372]
 
reklama
Hejka!

U mnie waga -1kg, ale brzuch mam już jak w 20tc poprzednio. Nie mam się już w co obierać, muszę kupić ciuchy ciążowe koniecznie.

U nas burza była wczoraj, zdążyliśmy przyjść do moich rodziców i zaczęło lać i lało aż do nocy. Wracalisny w tym.deszczu, wózek mokrusieński, ja miałam nawet gacie mokre, a starszy uradowanyz biegł cała grogez wszystkie kałuże zaliczył. Tak się dobrze bawił, że i ja nie mogłam przestać się śmiać.
Za to u moich rodziców same przykrości. Wierzcie mi, że nie mam ochoty już ich odwiedzać. Nigdy nie myślałam, że będą tak bardzo mieć w dupie moje dzieci. Zawsze wyobrażałam sobie ich jako takich kochanych dziadków. A jest zupełnie inaczej. Moja siostra tak zajebiście pilnowała młodszego na kanapie, że spadł na głowę. Ja zdążyłam dobiec z drugiego końca pokoju i podlozyc ręce, że spadł na mnie. A ta siedzi i się gapi. Potem siedziała obrażona cały czas, bo śmiałam na nią krzyknąć. Jezu mam ich dość, serio...

No i od wczoraj mam takiego jakiegoś doła. Dzisiaj nie zrobiliśmy nic, nawet obiadu nie było. Mały daje ostro popalić, A starszy biedny siedzi pół dnia przed bajką, czuje się okropnie :(

A dom... jeszcze nigdy nie miałam tak brudno. No nie radzę sobie ostatnio :( wcześniej w weekendy żeśmy z mężem ogarniali, a teraz jak jest pogoda to nas prawie nie ma.w domu i wygląda jak wygkada.

Jutro idę na 9 na stopy i jedziemy do Sopotu z dziećmi, dzisiaj mąż wyjątkowo jest w pracy i znowu nie posprzątam.

Muszę się ruszyć, do potem!
 
7FF5B9E0-7E59-49D1-9056-64890653B0D7.jpeg
Także chyba wygrałam wielkością brzucha , w poniedziałek zaczynam 15 😩
 
Hejka!

U mnie waga -1kg, ale brzuch mam już jak w 20tc poprzednio. Nie mam się już w co obierać, muszę kupić ciuchy ciążowe koniecznie.

U nas burza była wczoraj, zdążyliśmy przyjść do moich rodziców i zaczęło lać i lało aż do nocy. Wracalisny w tym.deszczu, wózek mokrusieński, ja miałam nawet gacie mokre, a starszy uradowanyz biegł cała grogez wszystkie kałuże zaliczył. Tak się dobrze bawił, że i ja nie mogłam przestać się śmiać.
Za to u moich rodziców same przykrości. Wierzcie mi, że nie mam ochoty już ich odwiedzać. Nigdy nie myślałam, że będą tak bardzo mieć w dupie moje dzieci. Zawsze wyobrażałam sobie ich jako takich kochanych dziadków. A jest zupełnie inaczej. Moja siostra tak zajebiście pilnowała młodszego na kanapie, że spadł na głowę. Ja zdążyłam dobiec z drugiego końca pokoju i podlozyc ręce, że spadł na mnie. A ta siedzi i się gapi. Potem siedziała obrażona cały czas, bo śmiałam na nią krzyknąć. Jezu mam ich dość, serio...

No i od wczoraj mam takiego jakiegoś doła. Dzisiaj nie zrobiliśmy nic, nawet obiadu nie było. Mały daje ostro popalić, A starszy biedny siedzi pół dnia przed bajką, czuje się okropnie :(

A dom... jeszcze nigdy nie miałam tak brudno. No nie radzę sobie ostatnio :( wcześniej w weekendy żeśmy z mężem ogarniali, a teraz jak jest pogoda to nas prawie nie ma.w domu i wygląda jak wygkada.

Jutro idę na 9 na stopy i jedziemy do Sopotu z dziećmi, dzisiaj mąż wyjątkowo jest w pracy i znowu nie posprzątam.

Muszę się ruszyć, do potem!

Nie przejmuj się - rodziny się nie wybiera (czasami niestety)... najważniejsze, że masz kochającego męża i zawsze jest to największe wsparcie 😊 brudem w domu i brakiem obiadu sie zupelnie nie przejmuj - co najmniej połowa z nas przez to przechodziła lub przechodzi, juz bliżej niż dalej do 2 trymestru i miejmy nadzieję, że będziemy wtedy wszystkie tryskały energią i chwaliły się błyskiem w domu 😁 zazdroszczę Ci wyjazdu do Sopotu - ja marzę o tym, żeby wyjechać nad morze i posiedzieć na plaży chociaż na jakiś długi weekend 😍
 
reklama
Oj żebyCie nie przypililo porządnie z tym bólem. Przy rozrzedzajacyvh krew żaden normalny lekarz nie podejmie się usunięcia a w ciąży to już w ogóle. Jak nie będziesz mogła wytrzymać to musisz to najpierw skonsultować z lekarzem który Ci przepisał leki, często dają inne na chwile i można usunąć. Koniecznie trzeba mieć zaświadczenie dla dentysty, ze Twoj lekarz zezwala. No i z 8 polecam isc do chirurga, bo jak to jakaś z pokręconymi korzeniami to może Ci dentysta sieczkę zrobić i odesłać z takim czymś do chirurga, bo nie da sobie rady.
Chodzę do jednego od lat. Usuwał mi już 2 z 3. Ta mówił że na śpiocha z udziałem anestezjologa. W poprzedniej ciąży miał mi usunąć w drugim trymestrze bo nie mogłam wytrzymać. Ale poroniłam a on też chorowity i często ma zamknięte. Ma tylko stałych pacjentów i ich rodziny.
 
Do góry