reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dla mnie najlepsza jest depilacja woskiem, alternatywą jest golarka, ale wtedy zostają minimalne włoski, ale w sumie po maszynce na 2 dzień też są, po golarce nie mam podrażnień i wolniej odrastają.
 
reklama
Ja nie wiem czy ja mam takie beznadziejne panie w laboratorium czy jak, bo wychodzę z coraz to większymi sińcami po poborze krwi. Jak robiłam prywatnie betę dwa razy nigdy nic a teraz czwarty raz na NFZ i dziś to już mi ręką odpada.. Nie wyobrażam sobie jak będę miała robioną krzywa i będą mnie kłuć trzykrotnie jednego dnia 😔
A zaciskasz miejsce po pobraniu wacikiem? Ja nie raz jak nie ucislam to też tak miałam. A ogólnie to u mnie są 2 labolatoria (chodzę prywatnie) i w tym gdzie jest taka młoda dziewczyna zawsze super, a w tym drugim pobierają starsze kobiety i to jest dramat, nawet jeśli zacisne wacikiem, nie raz mi ta igła robią takie akrobacje 🤦‍♀️ i wtedy ręka boli mnie całe 2 dni
 
Heejka Dziewczyny!:)
Dziś spało mi się super i widzę jaka burza sie tutaj zrobiła :D
Zdanie moje już znacie 😊
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 😊
Na obiad dzis u mnie chińszczyzna:D
Kurczak ,por ,marchewka ,pomysł na....i gotowe 😂
 
A zaciskasz miejsce po pobraniu wacikiem? Ja nie raz jak nie ucislam to też tak miałam. A ogólnie to u mnie są 2 labolatoria (chodzę prywatnie) i w tym gdzie jest taka młoda dziewczyna zawsze super, a w tym drugim pobierają starsze kobiety i to jest dramat, nawet jeśli zacisne wacikiem, nie raz mi ta igła robią takie akrobacje 🤦‍♀️ i wtedy ręka boli mnie całe 2 dni
Właśnie zaciskam, jeszcze w aucie siedzę i trzymam żeby nie za szybko i nic siniak i ból:(
 
A ja mam pytanie odnośnie paznokci, czy Wy też macie takie twarde i lśniące? no ja w szoku jestem tyle czasu używałam odżywek , nie robię hybrydy i mimo tego zawsze były w opłakanym stanie, a od marca nawet odżywek nie stosuje i nie mogę wyjść z podziwu jakie są ładne 🙂
 
Dlatego fajną alternatywą będzie forum prywatne, ja zdecydowanie byłam za Facebookiem, bo tam jest łatwiej, ale rozumiem, że część dziewczyn nie ma tam konta. Co prawda można założyć i nie koniecznie wpisywać pełne swoje dane, ale jeśli większość jest za babyboom to ja oczywiście się dostosuje.
Wczoraj czy przedwczoraj zrobiło się nerwowo i zupełnie niepotrzenie . Nie wina tych dziewczyn co się nie udzielały, a tylko czytały, że mogły przeczytać o naszych intymnych sprawach. My powinnyśmy mieć głowę na karku i mieć świadomość, że przeczytać to może każdy.
Nie możemy obwiniać innych za swoją lekkomyślność. Pretensje nie powinny mieć miejsca w tym przypadku, bo to forum publiczne. I tyle w temacie.
Tak, tu się zgadzam :)
Ja jestem za pisaniem na forum, ale grupa na fb tak, czy siak można założyć. Pokazać się jako "prawdziwe" istoty z imieniem i nazwiskiem :) później można tam wrzucać filmiki, a pisac tak, czy siak można tu. Grupa na fb może być dla chętnych :)
 
A ja mam pytanie odnośnie paznokci, czy Wy też macie takie twarde i lśniące? no ja w szoku jestem tyle czasu używałam odżywek , nie robię hybrydy i mimo tego zawsze były w opłakanym stanie, a od marca nawet odżywek nie stosuje i nie mogę wyjść z podziwu jakie są ładne 🙂
Ja zauważyłam, że moje są bardzo twarde i szybko rosną. Ale są też na tyle twarde, że jak gdzieś niechcący przywale to pęknie... wczoraj obcinałam je i pierwszy raz naprawdę czułam, że są bardzo twarde.
 
reklama
A ja mam pytanie odnośnie paznokci, czy Wy też macie takie twarde i lśniące? no ja w szoku jestem tyle czasu używałam odżywek , nie robię hybrydy i mimo tego zawsze były w opłakanym stanie, a od marca nawet odżywek nie stosuje i nie mogę wyjść z podziwu jakie są ładne [emoji846]
Moje paznokcie wyglądają lepiej, ale nie są aż tak ładne jak wcześniej
 
Do góry