reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Dlatego fajną alternatywą będzie forum prywatne, ja zdecydowanie byłam za Facebookiem, bo tam jest łatwiej, ale rozumiem, że część dziewczyn nie ma tam konta. Co prawda można założyć i nie koniecznie wpisywać pełne swoje dane, ale jeśli większość jest za babyboom to ja oczywiście się dostosuje.
Wczoraj czy przedwczoraj zrobiło się nerwowo i zupełnie niepotrzenie . Nie wina tych dziewczyn co się nie udzielały, a tylko czytały, że mogły przeczytać o naszych intymnych sprawach. My powinnyśmy mieć głowę na karku i mieć świadomość, że przeczytać to może każdy.
Nie możemy obwiniać innych za swoją lekkomyślność. Pretensje nie powinny mieć miejsca w tym przypadku, bo to forum publiczne. I tyle w temacie.
Myślę tak, ja nie odebrałam by ktoś był oburzony. Dziewczyny stwierdziły tylko fakt i napisały dlaczego zakładają forum prywatne i dlaczego nie każdy będzie miał do niego dostęp. Myślę, że dziewczyny i tak podeszły do tego zamknięcia wątku demokracyjnie. To moja trzecia ciąża i trzecie forum ciezarowkowe i na żadnym nie spotkałam się z ankietą. A dodam, że też doszłam później i nie jestem póki co na liście do prywatnego. Co do zaufania to oczywiste, że trzeba sobie zasłużyć na nie w sieci jak i w życiu realnym pamiętając, ze należy stosować zasadę jak na ulicy czyli zasadę ograniczonego zaufania.
 
reklama
A ja mam pytanie odnośnie paznokci, czy Wy też macie takie twarde i lśniące? no ja w szoku jestem tyle czasu używałam odżywek , nie robię hybrydy i mimo tego zawsze były w opłakanym stanie, a od marca nawet odżywek nie stosuje i nie mogę wyjść z podziwu jakie są ładne 🙂
Tak póki co są ładne tak jak i włosy, które szybciej rosną hehe ale zobaczymy przy kp. Ostatnio bałam się, że wyłysieje a pazury musiałam obcinac sobie jak dziecku. No coś za coś 😂
 
A ja mam pytanie odnośnie paznokci, czy Wy też macie takie twarde i lśniące? no ja w szoku jestem tyle czasu używałam odżywek , nie robię hybrydy i mimo tego zawsze były w opłakanym stanie, a od marca nawet odżywek nie stosuje i nie mogę wyjść z podziwu jakie są ładne 🙂
Tak, paznokcie petarda! Piękne, lśniące i rosną jak szalone. Zawsze miałam miękkie i się łamały.
Ale za to cera fatalna... Włosy lecą mi garściami.
Coś za coś 🤣
Tak, tu się zgadzam :)
Ja jestem za pisaniem na forum, ale grupa na fb tak, czy siak można założyć. Pokazać się jako "prawdziwe" istoty z imieniem i nazwiskiem :) później można tam wrzucać filmiki, a pisac tak, czy siak można tu. Grupa na fb może być dla chętnych :)
Ooo właśnie tak! Forum prywatne a jak tam stwierdzimy, że chcemy zobaczyć swoje buźki to możemy utworzyć grupę na fb 😊🤗
 
a z tych mniej przyjemnych rzeczy chyba mam zapalenie pęcherza (pierwszy raz w życiu), nawet nie dam rady pójść zrobić badania moczu bo sikam po kropelce [emoji3064]
I od rana odczuwam mocne kłucie w lewym boku, nie wiem czy to od tego pęcherza czy co to oznacza, któraś też tak miała?
umówiłam się na telekonsultacje do jakiegoś ginekologa, bo niestety mój w piątki nie przyjmuje, a tak się kiepsko czuje, że nie mam siły iść na wizytę
Ja dostałam furoxin Bez recepty 2x po 1 tabletce
 
A jeśli chodzi o płeć, to jest mi to obojętne. Gdybym sama miała wybierać, to nie potrafiłabym się zdecydować i na szczęście to natura decyduje za nas. Ale może to dlatego bo to 1 dziecko :).
Moje też pierwsze ale marzę o córce bo tak sobie pomyślałam, że jako samotna matka lepiej córkę wychowam. Syn jednak potrzebowałby męskiego wzorca a u mnie ani ojca, ani wujków ani nawet dziadków mieć nie będzie. Chociaż cały czas mam jeszcze cichą nadzieję, że ojciec dziecka będzie chciał być chociaż ojcem.
 
A ja wam powiem tak co siedzi w mojej głowie bardzo zawsze przeżywam każda stratę dzidzi na każdym etapie i w głowie mi tylko wtedy siedzi że jest to takie nie sprawiedliwe że są kobiety które tak bardzo pragną dziecka a ja dalej jeszcze nie potrafię się oswoić że będę je miała i nie czuję jeszcze wiezi tak jak z moimi poprzednimi ciążami które były zaplanowane i nie chce tego napisać w prost co czuje ale chyba wiecie o co mi chodzi 😞😞😞😞. Musiałam to wyrzucić z siebie ehhhhh
Mam bardzo podobne odczucia
 
U mnie dzisiaj kopytka xd pomimo że mam ochotę na wszystko bo jestem taka głodna to jednak myślę, że to tylko to przejdzie przez gardło dziś.
 
reklama
Do góry