reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
U mnie USG i pobranie krwi do pappa (miałam prawo odmówić poboru) było w jednym miejscu i czasie. Dopiero po analizie tych obu zostały mi wysłane wyniki, choć swoje wnioski lekarka przedstawiła mi już w czasie USG właśnie
 
U moich rodziców jest taki koszyk toksoplazmozy <3 ;) Jak pojadę to pewnie się nie powstrzymam :)
 

Załączniki

  • kotki.jpg
    kotki.jpg
    69,7 KB · Wyświetleń: 63
Dziwi mnie ze pappa można zrobić przed usg. Wydawało mi się że wynik pappy uwzględnia wynik usg
Chętnie się dowiem czy pappa robić przed USG czy po , bo jak dzwoniłam że chciałam się dopisać to mi pani powiedziała że ja to nie ma zapisów i że mam przyjść tylko w godzinach porannych
 
Hej. Miło mi dołączyć do waszego grona :) 10tc, termin 22.01.2021
Ciąża czwarta, jeden 7 letni syn, jedna ciąża pozamaciczna, jedno poronienie.

Podejrzewano u mnie ciążę zaśniadową. Wczoraj wyszłam że szpitala, diagnozę tą wykluczono, tak więc czuję się już na 100% w ciąży [emoji16] ciąża pierwotnie bliźniacza, jeden pęcherzyka pusty.
Termin taki jak moj! [emoji7]
 
Ja chcąc umówić się na wizytę na NFZ w mojej przychodni w Kielcach dostałam odpowiedź, że do końca roku nie ma takiej możliwości 🤷🏼‍♀️ A prywatnie też terminy na sierpień 😱

Zgodnie z rozporządzeniem o planowaniu rodziny (dokładnie nie pamietam jak ono się nazywa) kobieta w ciąży ma pierwszeństwo i maja obowiązek znaleźć Ci termin. Ja tak zrobiłam zadzwoniłam do swojej przychodni termin na sierpień (czyli nie tak zle) poczytałam rozporządzenia zadzwoniłam raz jeszcze termin na następny dzień. O swoje trzeba walczyć.
 
reklama
można :) jak z pasteryzowanego mleka to można podobno wszystkie



mam identycznie :) - ale cytomegali nie badałam. Ale Toxo - nie mam przeciwciał i nie jem truskawek prosto z krzaczka - a takie z piaskiem lubię najbardziej :)
Właśnie uważajcie na owoce prosto z krzaka. Mojej szwagierki koleżanka teraz przechodzi tokso nie jest w ciąży ale wystąpiła u niej gorączka i jakoś to powiazali i zrobiła badania i wyszło że ma świeżą. Normalnie ludzie przechodzą bezobjawowo .
 
Do góry