reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

no mi bylo glupio we wtorek na wazeniu bo byly dwie mamy z 4 miesiecznymi dzieciaczkami ktore wazyly dokladnie tyle samo co moja...a moja wieksza o polowe...ale lekka...oczy im na wierzch wyszly jak sie dowiedzialy ile mala wazy...ale jak to czechow powiedziala mi kiedys mala na zabiedzona nie wyglada a i sie nie zachowuje rozwija sie prawidlowo i nikt jeszcze nie powiedzial ze mam sie martwic to sie nie martwie...tylko jak ktos pyta ile mala ma i ile wazy to mi sie odechciewa no nic...tak urok. a jak nie urok to powiadaja ze sraczka nie ? :) ide nadrabiac Housea bo skonczylam na 4 sezonie (zaraz przed porodem ) i nie mialam kiedy ogladac dalej.
 
reklama
no mi bylo glupio we wtorek na wazeniu bo byly dwie mamy z 4 miesiecznymi dzieciaczkami ktore wazyly dokladnie tyle samo co moja...a moja wieksza o polowe...ale lekka...oczy im na wierzch wyszly jak sie dowiedzialy ile mala wazy...ale jak to czechow powiedziala mi kiedys mala na zabiedzona nie wyglada a i sie nie zachowuje rozwija sie prawidlowo i nikt jeszcze nie powiedzial ze mam sie martwic to sie nie martwie...tylko jak ktos pyta ile mala ma i ile wazy to mi sie odechciewa no nic...tak urok. a jak nie urok to powiadaja ze sraczka nie ? :) ide nadrabiac Housea bo skonczylam na 4 sezonie (zaraz przed porodem ) i nie mialam kiedy ogladac dalej.

Sel - dziecko zawsze jest albo za duże, albo za małe, albo za chude, albo za grube, albo takie albo srakie. Nigdy się wszystkim nie dogodzi ;-)
 
Hej dziewczyny. Jakiś czas temu już się witałam z Wami, ale jakoś nie miałam czasu, żeby zaglądać tutaj. Teraz obiecuję poprawę:-)
Teraz zmykam cośposprzątać póki Mały śpi, a wieczorkiem wpadne tutaj:-)
 
Sel, a gdzie Ty tego Housa ogladasz, bo ja nie wiem, gdzie zajrzec...
Czechow, wspaniale, ze Laurka tak pieknie sie Tobie rozwija.
 
A mówiłam wam że idę od września z małym na basen?
Kurs trwa 11 tygodni spotkania są w niedziele.Oj mysle że bedzie fajnie juz się nie mogę doczekac:)
 
a dlaczego u was basen odpada?

Długa historia - podejrzenie skazy białkowej która okazała się ŁZS - a tak naprawdę to mała ma wrażliwą skórę i basen chlorowany odpada w 100% a ozonowanego nie mamy tu blisko i on też nie jest zbyt wskazany (zbyt wiele różnych zarazków) więc odpada a szkoda bo ze starszą chodziłam i uwielbia wodę - jakby mogła to by w ogóle nie wyłaziła z wody.
 
reklama
Sel - dziecko zawsze jest albo za duże, albo za małe, albo za chude, albo za grube, albo takie albo srakie. Nigdy się wszystkim nie dogodzi ;-)

Święte słowa!!! :tak::tak::tak: Natek ma 9 kilo i 72cm a wszyscy marudzą, że wcześniak to mały powinien być a on taki wypasiony!!! Owszem jak na urodzonego w październiku to jest mniejszy ale styczniowo się rozwija i to jest w normie a wszyscy i tak , że nawet styczniowe dzieci są mniejsze!!! I weź tu gadaj z debilami!? :angry:Pozabijać wszystkie wredne paple... Wrrrrrrrrrrr...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry