reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam :)
My podczas wyjazdu chodziliśmy codziennie na basen i podobało się baardzo Tymkowi. Teraz nie mam zbyt wyboru - nowy piękny się buduje, więc czekamy. Jeszcze z rok pewnie. Trudno. Zazdroszczę tym, które mają możliwości.

Pochmurny dzień, czyżby naprawdę nadchodziła jesień?
Mimo wszystko miłego dnia!
 
reklama
Witam :)
My podczas wyjazdu chodziliśmy codziennie na basen i podobało się baardzo Tymkowi. Teraz nie mam zbyt wyboru - nowy piękny się buduje, więc czekamy. Jeszcze z rok pewnie. Trudno. Zazdroszczę tym, które mają możliwości.

Pochmurny dzień, czyżby naprawdę nadchodziła jesień?
Mimo wszystko miłego dnia!

Ale będziecie mieli ozonowaną czy chlorowaną wodę?
 
witajcie

Ja na basen długo jeszcze nie odważe sie pójsc:-( heh...
Z Paulinka chodzimy na zwykły basen z chlorowana wodą, choc przez najblizsze 2 tygodnie moge pomarzyc o basenie:-(

W czwartek miałam wycinanego guza na plecach i narazie nie funkcjonuje normalnie, do czwartku nie moge rany moczyc nawet:zawstydzona/y:

Ja tam sie ciesze, ze jesien idzie, bardzo miło wspominam ta pore roku;-)

Miłego dnia mamusie
 
dzień dobry :)
mam pytanie do mam które maja łóżeczka turystyczne, jakie polecacie, jakie Wy macie?
Muszę zamówić jakieś łóżeczko turystyczne lub kojec do teściowej do domu żeby Mati miał gdzie spać :)

miłego dnia życzę
 
Witam u nas też Jesień

Ja nadal zakatarzona,jest u mnie mama więc troszku pomoże przy młodym bo szalony jest i ręce odpadają.
A wczoraj tatuś posadził K przy organach a on od razu do grania się wziął heheh super to wyglądało a gitarę jak widzi to cały się trzęsie i też za struny szarpie:)

My na basen raczej nie bedziemy chodzić jak narazie bo ja pływać nie umiem, może kiedyś K pójdzie z Tatą.

Miłego dzionka wieczorkiem zajrze papapapapa
 
dzień dobry :)
mam pytanie do mam które maja łóżeczka turystyczne, jakie polecacie, jakie Wy macie?
Muszę zamówić jakieś łóżeczko turystyczne lub kojec do teściowej do domu żeby Mati miał gdzie spać :)

miłego dnia życzę

My mamy Coneco Apollo, jesteśmy zadowoleni - łatwo się rozkłada, 2 poziomy, kółka, pozytywka i malutkie światełko. Polecam.
 
Ja po Twojej historii też się nie wybieram. dzicko moje za dużo nie straci jak pójdzie na basen w nieco późniejszym wieku.

Jak dużą masz ranę Asiowo?

Mi po tygodniu kazali myć wodą z mydłem szarym 2 razy dziennie. Na kontroli chirurg pochwalił, że rana czysta. I co najważniejsze WIETRZYĆ ranę, wtedy szybciej się goi.
Mija juz prawie miesiąc od oparacji a mi z rany ciągle sie leje.... ale podobno tak ma byc - oczyszcza się.

Szycie mam na 4 cm, 4 szwy...
Lekarz kazał mi przemywać to wodą utlenioną 1 raz dziennie i zmieniac opatrunek, nowy gazik i plaster... i tak do czwartku, wtedy zdejma mi szwy... Nie moczyc, nie dzwigac, pilnować by nic nie dobrego sie tam nie dostało ;)

Ciesze sie, ze chociaz niektóre poruszyła nasza historia z basenem...
 
reklama
Do góry