reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Gosia, ale niespodzianka :-)
Emi siedzi np. trzymając w rękach piłkę, ale trzeba ją asekurować, tzn. układam za nią poduchę do karmienia, więc jak fiknie koziołka, to sie nie obija.
 
Witam się i ja w ten pochmurny dzien

Moja Z juz tez garnie się do wstawania , nawet stoi sama przez jakiś okres oczywiście potrzymuje się

Tysi kurcze co za kretyn, no. To bedzie juz ostatnie podejscie:)

Wszystkim solenizantom duzo radości i uśmiechów :)
 
moja siada i siediz bez podtrzymywania juz kawal czasu wstaje sama i podtrzymujac sie mebli kombinuje jak zaczac lazic...oczy dookola glowy...raczkuje jak maly samochodzik...czasem w takim tempie ze nie nadazam :)



mysle ze to kwestia kilku czynnikow....
u nas w rodzinie ogolnie dzieci sa bardzo zmotoryzowane (genetyka)
do tego mala jest lekka jak piorko co dodatkowo sprawia ze jej latwiej.

za to z mowa u nas beznadzieja zadnych mam tat bab niczego! piszczy smieje sie grucha i wydaje wszystkie mozliwe dzwieki po swojemu...juz sie z mezem smiejemy ze nam niemowa rosnie :) ale wszystko w swoim czasie. Kazde dziecko inne i rozwija sie we wlasnym tempie.

zycze wam milego dzionka u nas pogoda do d....
pada mrzy i ogolnie jest nieprzyjemnie..mam nadzieje ze chociaz w weekend bedzie ladnie bo maz mi obiecal las i zbieranie grzyboiw (jesli na takowe natrafimy w ogole w Anglii)
 
Ostatnia edycja:
Witam
Nic mi się nie chce jestem przeziębiona, katar cholerny, M mnie zaraził jemu już przeszło teraz ja mam nadzieję,że Kisia nie dopadnie choróbsko.

Miłego dnia i Słońca dla wszystkich.....nie cierpię takiej szarej, deszczowej pogody brrrr
 
Sel a ile wazy Alicja? Moja gabi jest leciutka też taka mała kruszka wazy 7,5 ale gada duzo i chętnie dada tata baba mama dzia- dzia i nie ale fizycznie jest słabsza:sorry2:
 
DZIEN DOBRY:)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA EMILCI I DOMINISIA:-)

Kobitki te które się martwią ze dziecie to czy tego nie robi to spokojnie dajcie im czas:tak:

Dominiś to był leniuszek wszystko później robił a Alanek za to pokazuję mi z dnia na dzień co potrafi:)

Czyli już siada sam jak i siedzi sam na czterech stoi i się buja jednym słowem przygotowuję się do czworakowania i z tej samej pozycji usiąść także potrafi sam mi już wstaje kosi kosi robi...no jednym słowem duzo juz potrafi i widzę różnicę miezy Dominisiem a Alankiem po prostu dziecko każde ma swój czas ma swój rytm rozwijania się w umiejetności:tak:

Tylko mnie jedno zastanawia TALIA córcia się nie smieję w głos?Alanek ho ho już dawno się śmieję wystarczy go wziąść do góry jak samolocik i śmiech czy gili gili zrobić no czy ogólnie nawet jak robi ktoś z siebie wariata :-pnie wiem czy to już czasem nie powinno być u twojej córci ale pewnie i to jak z siadaniem raczkowaniem ma dziecko swój czas;-)
 
Tylko mnie jedno zastanawia TALIA córcia się nie smieję w głos?Alanek ho ho już dawno się śmieję wystarczy go wziąść do góry jak samolocik i śmiech czy gili gili zrobić no czy ogólnie nawet jak robi ktoś z siebie wariata :-pnie wiem czy to już czasem nie powinno być u twojej córci ale pewnie i to jak z siadaniem raczkowaniem ma dziecko swój czas;-)[/COLOR]
Powinna sie smiać od 4 miesiaca, ale jak jest radosna i gaworzy to nie powinam sie chyba martwić, ona piszczy jak sie ucieszy ale nie zasmieje się w głos, a ja tak bym chciała.
 
reklama
Powinna sie smiać od 4 miesiaca, ale jak jest radosna i gaworzy to nie powinam sie chyba martwić, ona piszczy jak sie ucieszy ale nie zasmieje się w głos, a ja tak bym chciała.

A może twoje dziecko własnie w ten sposób się smieje piszcząc.?

Dziewczyny potrzebuje pomocy.Co potrzebne mi do chrztu?Gromnica tak? i co jeszcze?
 
Do góry