reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam mamusie

Gratuluje dla nowych zębaczy:tak:Ale powiem szczerze, ze moje cycusie maja juz dość tych zębów:-(ałc!
Poza tym poradzcie coś, bo ja juz opadam z sił... Agatka w nocy budzi sie srednio 5-6 razy tylko poto, żeby wsadzic cycucha do buzi i zasnac po 2 minutach z powrotem:-(Starsznie to męczace, jestem tak wykonczona przez te noce, juz nie wiem co robic, smoczek ble, butla ble, tylko cycus the best... przez to mam dość karmienia:-( :-( :-(

Dzis idziemy na szczepienie z Agatka i bilans z Paulinka... jestem przerażona jak ja sobie z nimi poradze sama w tej przychodni:zawstydzona/y:Modle się, żeby mąż dał rade się urwac z pracy i by pojechał z nami. Tymbardziej, że nawet nie wiem jak Paulina zareaguje, ona nie zna lekarzy:zawstydzona/y:Pewnie niepotrzebnie sie martwie...

Pogoda paskudna, dawno u nas tak nie lało...

Miłego dnia mamusie!
Poprostu jakbyś nas opisała...
Mała ciągle sie budzi , cycek i w minutę zasypia i za każdym razem zdąży mnie ugryźć, jak daję jej smoczka to jeszcze większy ryk, odkładam do łóżeczka , to samo i tak od ok tygodnia. chyba jakaś wyrodna jestem bo już nawet Viburcol mi przez myśl przeszedł....
Rozmawiałam ze znajomą mówi ze jej dzidzia też miała taki okres , ale chyba szybko przeszło bo nawet sama nie pamięta ile to trwało..
 
reklama
Witam
U nas 0 3 pobudka na mleko ze dwa czy trzy razy się zdarzyło, że tylko się napił i zasnął, ale poźniej pobudka o 5/6.
Dziś znowu pada:wściekła/y: nic mi się nie chce.

Miłego dnia
 
Witam się laski, podejrzewam że moja obecność na forum będzie sporadyczna, tyle co w pracy jak będę miała chwilę, wracam do domu o 17, 3 godzinki dla Mikiego, a jak pójdzie spać to w domku trzeba coś zrobić, no i wyspać się do pracy, ale jak tylko będę mogła to poczytam co u Was.
My dzisiaj byliśmy na 2 szczepieniu, Miki płakał tylko minutkę, a potem nawet uśmiechał się do pielęgniarki, to nasza sąsiadka i często ją widuje, a ona taka wrażliwa że jak ma ukłuć dziecko to sama ma łzy w oczach i strasznie przeżywa że Miki za to nie będzie jej lubił.
Miki strasznie zgrzyta zębami i lekarka powiedziała że idą mu dwójki na górze, swędzą go dziąsła i chciałby się podrapać, a że ma już 4 zęby to dlatego zgrzyta.
Jeszcze nie raczkuje ale chyba już niedługo, kilka razy mu się udało, ale nie nazywam tego jeszcze raczkowaniem, za to gada jak najęty, buzia mu się nie zamyka i wszyscy nie mogą się nadziwić że jest takim pogodnym dzieciaczkiem.
Nadal śpi po 10 godzin w nocy, co bardzo mnie cieszy bo mogę się wyspać do pracy, z jedzonkiem też nie ma problemów, nawet w upały. Tyle u nas.

Asiowo, nie wiem jak moja mama to zrobiła, ale nauczyła Mikiego ssać smoczek do usypiania, a mnie się to nie udało, może trzeba cierpliwie próbować.

Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków obchodzących miesięcznice: MARIKI, POLI, MICHALINKI !!!

GRATULACJE DLA DZIECIACZKÓW KTÓRYM WYSZŁY ZĘBOLKI !!!
 
Asiowo u nas podobnie i to mały najczęsciej o 3:00 mi się budzi i wtedy co chwilę do niego muszę wędrować może to przez to że te zęby mu wychodzą za to jakoś pije z butli ze smoczka po 12M może leci mu lepiej niż z tych mniejszych dziurek ale jakoś muszę mu wciskać dodatkową wodę

Asiax zazdroszczę że mały tak ładnie śpi :sorry:

Pasi witaj z powrotem i jednocześnie do zobaczenia po wolnym męża ;-) :tak:

My po wizycie u chirurga jejku ale ludzi szok a niby na daną godzinę zapisują :sorry:ja byłam na 9:20 od 9:00 przyjmuje a przede mną 20 osób i jakoś wszystkie przed 9:00 miały przyjść :cool:
 
Asiowo a moze ksztalt smoczka jej nie odpowiada? Probowalas roznych ksztaltow? sa otodontyczne czyli splaszczone po obu stronach (moja takimi pluje dalej niz widzi, sa nuka takie smieszne z jednej strony splaszczone (spodniej) i sa canpola okragle kuleczki. Ala kocha te Canpola kuleczki.
 
Asiowo mi Kostek budził się w te upały i uspakajała go butelka z piciem bo od dawna już nie je w nocy i nie chcialam mu burzyć rytmu ale teraz jak tylko jest zmęczony i marudzi a zasnać nie może to butla z woda i tak się wycisza i odlatuje lulu...
 
A mój K od urodzenia smoczka nie chce, różnych próbowałam i nic, z jednej str dobrze, a z drugiej by się przydał taki uspokajacz. Ale jak nie chce to nie będę wciskała na siłę.
 
Witam Was popołudniowo nie wiem co napisać

Buszuję po allegro na dochodne i robie obiad, Adaś śpi.
Musze się Wam pochwalić że ubiłam niezły interes zakupiłam używane krzesełeczko do karmienia za 65 zl firmy arti jestem mega zadowolona bo zauważyłam ze nowe chodza po 230zl jest w stanie idealnym . Adaś zachwycony Zestaw do karmienia lub zabawy dla dziecka od 6mies do 3lat

 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie chodzi i kształt smoczka, bo próbowalismy chyba 6 rodzajów:-(Na upały tez tego nie zwale, bo od 2 dni w pokoju mamy ok 20 st...
Viburcol tez nie pomaga:-(

Jedyne co mi przychodzi do głowy to, że mała budzi sie by poczuc mamę, jakis lęk albo cos... dzis sprobuje jej dac moja koszulke spoconą do łozeczka:-p

A my po wizycie u pediatry, jestem tak zła:wściekła/y:Koniec! Ostatni raz tam byłam!!! Przenosimy sie wszyscy do innej przychodni... Baba ma takie podejscie do dzieci, ze Paulina jak ją zobaczyła to w ryk i zaczeła uciekac:zawstydzona/y: Duzo by opowiadac, dzis baba przegieła!!! Jaka my mamy popieprzona słuzbe zdrowia!!! Co oni mysla?! Pępkiem świata są, jakims guru czy co?! Zero jakiegokolwiek szacunku!!!!!!:wściekła/y:
 
Do góry