reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

bibik - ty juz sie pytasz kiedy koniec a u nas dziś pierwszy tak piękny dzień bez zapowiedzi, że będzie znow lać i zimno, ja chcę aby tak było teraz przez cale 2-3 miesiące ;)
my też cały dzien na dworze - uwielbiam
 
reklama
Bibik dużo zdrówka!
Macy to ja chyba jutro z Dżonem wypróbuję tę pozycję na odwróconego bejbika:D bo jak nie śpi to nie fajnie i ryyyyyyk! a dziś zaliczyliśmy karmienie w terenie:D
 
Witam! Moje o 6 się zbudziło, a teraz nakarmione, a wcale nie chce się zdrzemnąć jeszcze, jak to nieraz robi, więc siedzę. A że wczoraj znajomi byli i dłuuugo posiedzieliśmy w nocy, to teraz oczy mi się zamykają. ^^"

agniecha ale z twojego synka ranny ptaszek widzę.

Dzisiaj zapowiada się też ładny dzień, słoneczko już świeci. Więc zapewne wybierzemy się na długi spacerek. :)

A co do czereśni, to chyba te wczesne w tym roku mniej smaczne będą, bo nie było w ogóle słońca!
 
Witam! Moje o 6 się zbudziło, a teraz nakarmione, a wcale nie chce się zdrzemnąć jeszcze, jak to nieraz robi, więc siedzę. A że wczoraj znajomi byli i dłuuugo posiedzieliśmy w nocy, to teraz oczy mi się zamykają. ^^"

agniecha ale z twojego synka ranny ptaszek widzę.

Dzisiaj zapowiada się też ładny dzień, słoneczko już świeci. Więc zapewne wybierzemy się na długi spacerek. :)

A co do czereśni, to chyba te wczesne w tym roku mniej smaczne będą, bo nie było w ogóle słońca!

no coś mus ię ostatnio pokręciło i wstaje po 5. Na ale idzie spać o 19 więc cały wieczór mam dla siebie, ale nie ukrywam że marzy mi się sen tak do 9, hmmmmmm
we Wrocławiu dzisiaj pięknie :) my też pójdziemy gdzieś na spacerek
miłego dzionka życzę
 
No, młoda po drugim śniadanku i zabawie usnęła wreszcie. Za to tatuś wstał w międzyczasie. :p
Dzisiaj mam wolny wieczór, bo mąż się z kumplami umówił na oglądanie Top Gear. Planuję wcześnie się położyć spać. Ciekawe, co na to moje dziecko. ;)

Moja zwykle zasypia tak koło 20:30-21 obecnie (ok 20 robimy kąpiel). Czasem chce jeszcze 21-22 jeść, a czasem jej wystarcza karmienie o 19. Pobudka średnio o 6 rano, chociaż zdarza się wcześniej, także wiem agniecha o czym piszesz. ;)

Mykam pod prysznic i coś tam w domku porobić.

Coś tu mały ruch dzisiaj...

Także życzę miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj mamuśki nie zazdroszczę Wam tych pobudek o 5 czy 6 rano. Mój bąbel zasypia koło 21 a wstaje o 8:30. :-) Teraz tak zawzięcie gada, że już chrypki dostaje...:tak::tak:
Słonko daję znowu pełną parą i zaś będę umierać razem z malcem a zapowiada się jeszcze cieplej jak wczoraj... W ciepłych krajach to ja już bym nie mogła mieszkać.:no:
 
Do góry