reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
agagsm - bo moj nick to wlasnie od tej minnie :-D Cos mi sie ubzduralo i tak juz zostalo :tak: Ale plus dla Ciebie za spostrzegawczosc ;-)
Michalinka taki aniolek, ze nawet nie zauwazysz pewnie kiedy jej zabki wyjda :tak:

roxeen - dopiero po twoim poscie zajarzylam wlasciwe znaczenie slowa "bry" :-D Do tej pory myslalam ze tak narzekacie na pogode, ale mi nie pasowalo, ze dzis u ciebie slonce ;-) Ale jestem blyskotliwa :-p
 
Widzę że dziś tu spokój ;-) ale my też cały dzień na dworze jeszcze tyle co byłam zakupy zrobić i taśtałam pełne siaty do chaty

głowa mi do tego pęka !!! :wściekła/y:
 
Spokój dziś spokój - no i w końcu wszystkie słonko mają i się plażują w parkach z wózkami:-D My wróciłyśmy dziś po 2h ze spaceru, bo się mojej przestawiło i zamiast spać na dworzu - to w parku kaczki ogląda, śpiewa, gada, a w domu 2,5h spała ledwo wróciłyśmy to ona w łóżeczku oczy zamknęła i spała - godzinkę temu raptem wstała - a na dworzu już łapki wyciągała żeby ją wyciągnąć z wózka i o spaniu mowy nie było:eek:

Minnie: kiedy tutaj tak piszecie o tych zębolach to ja latam swojej sprawdzam, więc jak nie zauważe to wyczuję pod palcami chyba, a już na pewno poczują moje piersi przy karmieniu ;-):-D

edit:
A nie przypomniałam sobie, że Roxy się uczy, Tysiolek i emilcia zasuwają z pracami! no a reszta chyba spaceruje:)

Mój małż dziś wraca o 19 - normalnie dziki szał - chyba pierwszy raz w tym tygodniu tak wcześnie - aż człowiek nieprzyzwyczajony taki :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja zbieram czereśnie ale w tym roku są nie dobre przynajmniej te wczesne może te późniejsze będą mniamuśkie bo ja ogólnie to uwielbiam czeresieńki :tak:
 
Nadineczka, ale mi apetytu na czeresnie zrobilas. Jeszcze tydzien i bede oblegac polski bazarek! Juuupi.
Agagsm, faktycznie u nas tez dzis slonce. Rano bylismy na malych zakupach, bo trza dopiac wszystko do chrzcin, a po poludniu spacerowo. Moj synek tak sie na placu zabaw wyszalal, ze teraz duzo sie nie rozni od czarnych. Chyba proszek i szczota ryzowa dzis pojda w ruch, bo goscia nie domyje. No i gratuluje szybszego mezowego powrotu. :-) A mloda troche pospala, a pozniej tez swiat ogladala. Takie ciekawskie to dziecko. Musialam sie kieszeni od spacerowki, bo koniecznie musi widzec, co sie dzieje. Dodam, ze glownie jezdzimy na brzuchu. :eek:
 
reklama
Nadineczka super miękkie te obicia nie były ale dla brzdąców lepiej jak jest twardziej. W łóżeczkach też nie stosowałam grubych materaców, do gondoli tylko kocyk troszkę grubszy od pieluszki tetrowej ( tak dla oka ładniej) a do spacerówek nic. Nie stosuję również poduszek. Na płasko i niezbyt miękko to najlepsze dla maluszków na kręgosłup.:tak: I nie tylko dla maluszków bo ja osobiście tak śpię do dziś:-):tak::tak::tak:

Dwa dni gorączek a ja już mam dość! Do tego @ się przypałętała i umieram!!!:wściekła/y: Ksawek zadowolony bo ciągle siedzi na dworze i się tapla w basenie:-D a Natek wręcz przeciwnie! Nie je i nawet nie chce pić zbytnio w dzień a dopiero pod wieczór, śpi po 15 min albo jak dziś przez 7 godzin wcale, marudzi niemiłosiernie i 2 razy dziennie go kąpie bo tak się poci, że potówek dostał. Masakra!A gdzie tu do końca sezonu??????:szok::szok::szok:
 
Do góry