reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Oj mamuśki nie zazdroszczę Wam tych pobudek o 5 czy 6 rano. Mój bąbel zasypia koło 21 a wstaje o 8:30. :-) Teraz tak zawzięcie gada, że już chrypki dostaje...:tak::tak:
Słonko daję znowu pełną parą i zaś będę umierać razem z malcem a zapowiada się jeszcze cieplej jak wczoraj... W ciepłych krajach to ja już bym nie mogła mieszkać.:no:

zazdroszczę tej pory wstawania :)
moje dziecko zasnęło, ufffff
mam już dzisiaj dość a jest dopiero 11!!!!!! Aż się już dzisiaj popłakałam z bezsilności, Mati ciągle marudzi, nie można go nawet położyć na minutę bo zaraz krzyk. Trwa to już tydzień i nie mam już siły!!! Ratuuuunkuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
dasz radę Morka właśnie skończyła wojnę i na kogoś musiało przejść:tak:

jest super mamą dasz radę!!!!!!!!!!!!!!
kto jak nie Ty.

Wy jak nie ja :)

ale naprawdę, jeszcze taki to on nie był, nie wiem już czy to zęby, czy poprostu rośnie taki terrorysta
idziemy zaraz na spacer, zobaczymy czy nie bede biegiem do domu lecieć
 
Matko dziewczyny o 5 rano to ja mam drugi boczek:) sił wam trzeba życzyć - moja jak o 6-7 wstaje to jej cyca daję w buzie i zasypia dalej, ale ostatnio i bez cyca o 6 się obywa - pewnie się przyzwyczaiła i dłużej wytrzymuje bez jedzonka!
Dziś znowu wstałyśmy z córką o 10-chyba wstyd normalnie;) Miśka teraz urzęduje z tatą - a mama ma wolne chociaż raz w tygodniu jeeee! cudna pogoda - matko jak ja kocham słońce, lato i gorąco - nareszcie! Oby jak najdłużej!
Spadam bo chyba gdzieś pojedziemy sobie na miasto, ale musze zdecydować co chce robić, a ja jeszcze w piżamie i na bb siedzę:)
miłego dnia

Agniecha: dasz radę - każda ma czasem słabsze dni, a synuś daje w kość - może coś mu doskwiera, np. zęby... jak M w chałupie to niech ci pomoże - w takich sytuacjach trzeba włączać tatusia, bo ciężko samej:(
 
ja już po wygnaniu;-)
nie cierpię spacerować,
nie cierpię lata,
nie cierpię jak mi pot spływa po gaciach,
nie cierpię tych wszystkich latających dziwolągów

a teraz na pewno od nie jednej dostała bym kopa jak w smerfach za to marudzenie hi hi


aha pierwszy raz w życiu kupiłam balona na hel zawsze chciałam mieć takiego, ale zawsze był za drogi to dzisiaj w parku kupiłam córci a co niech ma chyba z dwie godziny z nim łaziłam zaplątanego na ręce. Wracając do chałupy spotkałam tatę mojego dziecka;-) i dałam mu balona bo mi było za ciężko :-D i co ??? chyba 10metrów z nim przeszedł bo mu się odwiązał:wściekła/y: przed samym domem:szok: za karę szedł po drugi:tak:
 
Ostatnia edycja:
Nadineczko to gapa z Twojego meża;-) moj pewnie po drugi by nie polazł bo nalezy do gatunku leniwcow;-)

Agniecha dasz rade wkoncu jestes najwspanialsza mama !!,ja tez mialam taka marude ale ostatnio odkrylam ze codzienne wycieczki do sklepow daja jej tyle wrazen ze juz sil brakuje na marudzenie;-)

moje dziecie tez wstaje o 5-6 rano ale zasypia tak jak np dzis po 17.00. chcialabym to zmienic ale nie wiem jak,szkoda mi jej budzic na sile.ale jakby tak spala od 20.00 to 08.00 to byloby cudnie.

kurcze u ans tez goraco.zastanawiam sie czy jak sloneczko tak prygrzewa to chyba trzebaby dziecie kremem wysmarowac z filtrem. tylko jakim?macie cos godnego polecenia??
 
Witam się!
Trochę Was zaniedbuję ale to przez pogodę :tak: i małża który w domu siedzi....
Muszę trochę po być z tą marudą bo inaczej to będzie pewnie bardziej marudny i kto z nim wytrzyma?

A tak poważnie to wczoraj cały dzień na dworze - Stary Rynek i Koziołki, dziś też mieliśmy zaliczyć Jarmark Świętojański, ale odpuściliśmy...
Moje dziecię na krótko ale tak mu chyba coś nie leży od dwóch dni bo płakula i płakula, no chyba, że na rączkach to mniej, chusta wróciła do maxymalnych łask...ale generalnie C głównie ślini się, smok mu nie wystarcza, rączki idą, a za nimi wspomniane potopy ze śliny, my mokrzy, on mokry, śliniaki i ciuchy mokre a poza tym marudzenie i płacz....
No i od dwóch dni nie śpi nawet na spacerze....zero spania w dzień
normalnie nawet w foteliku samochodowym nie....
a zero spania w dzień = marudznie, ale nic na to poradzić nie umiem choć się staram...
a teraz M go usypia, ale też się rzuca.....więc nie wiem co z tego będzie.....

Na czereśnie narobiłyście mi apetytu a tu by się jeszcze truskawki zjadło:-D

Nadia my do spacerówki jako podkładkę na złożony w pół i nie używany od dawna rożek włożyliśmy kocyk i mamy wkładkę..... choć przyznam szczerze że kocyka by nie musiało być ale to mój wentyl bezpieczeństwa gdyby się ochłodziło - zawsze mogę wyjąć spod C i gra gitara :-D
Bibik współczucia!!!!

Emilka nie wiem czy jutro dam radę zajrzeć więc wolę z wyprzedzeniem sto lat w miłości i szczęściu, daleko od nieżyczliwych, zdrówka dla Ciebie, dzieciny miłej i S!!!!!

No popatrz Macy już za tydzień na polskiej ziemi!!!! ale przeleciało- zabierz ze sobą słońce!!!!!



No, miłego wieczoru!!!!

 
hej, własnie wróciliśmy od rodziców, byliśmy tam cały dzień więc trochę odpoczęłam, rodzice i teściowe ponosili i pobawili małego :) u nich jest jakiś grzeczniejszy, tylko tam jest dużo osób do pobawienia :)
aha, i zmieniliśmy wózek na spacerówkę, jakoś dziwnie mi sie prowadzi, ale Mati bardzo zainteresowany więc to najważniejsze. Teraz już sobie smacznie spi, szkoda że tylko do 5 :(

ale dzisiaj tu pustki, wszystkie wygrzewają się na słoneczku :)

agagsm, mój M jest w chałupie ostatnio ale w dwójkę sobie nawet z nim rady nie dawaliśmy :) Mam nadzieję że jutro będzie lepiej. Myślę że to zęby, przynajmniej mam taką nadzieję

I jeszcze kilka dni temu mój M stracił pracę, trzymajcie proszę kciuki żeby szybko znalazł nową :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry