reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Sie ma gwiazdy:-) Wybrykałyśmy my się dzisiaj cały dzionek:-) Bunia opluła mnie zupą, wydepilowała kota,opaliłam się w paski, wywożona przez wszystkich, spania ani ani przez cały dzień a na wieczór wogóle lulu nie chciała i po raz pierwszy zasnęła tak późno:sorry2: Chyba dociera do mnie że już nawet wieczory moje nie będą:happy2: Noż ale było cudnie. Pogoda cuuuddooo:-)
PS Wy też chyba na wypadach bo nie ma co nadrabiać:-)
 
reklama
I ja wróciłam. I od razu z pytaniem do mam smoczkowych. Czy wy wymieniacie smoka? Chodzi mi o to czy na zupełni inny. Bo ten co mamy jest 0-6m-cy i wymienialam o co mieiac na taki sam a teraz kupilem od 6 m-cy ale Olek ma oduch wymiotny i go nie chce, faktycznie jest sporo wiekszy:sorry2: Na razie dalam mu nowego a ze nie chcial to zanal bez smoka, moze w ten sposob sie oduczy zupełnie:-)

nadineczka to dawaj do mnie to slonce jak go nie lubisz, ja przyjme kazda ilosc:-)
 
Ja miałam z Aventu 0-3m a teraz mam od 6 też z Aventu raz kupiłam jakiś inny ale jakoś jej nie pasił ( taki lekko do góry wywinięty)
 
Ja zamieniałam. Najpierw używaliśmy takiego na 0-3 miesiąca, więc zmieniliśmy na większy. Na początku był podejrzliwy i tak jakby je badał i potem wypluwał, ale za każdym razem coraz dłużej i w końcu zaczął zasypiać z tym większym. Ale w międzyczasie wykombinował sobie, że zamiast smoczka to można kciuka ciągnąć, a coś mi się obiło o uszy, że to niedobrze jak się dziecko do kciuka przyzwyczai, tylko nie pamiętam dlaczego.
 
A C uzależniony od smoka....oj będzie ciężko odzwyczaić.... Kupowaliśmy zawsze Avent, najpierw 0-3, potem 3-6, a jak nie było takich to 0-6 i te były większe.... teraz kupiliśmy powyżej 6 i jakoś rozmiar tego do ciągnięcia pasuje, bo taki jak w tych 0-6 ale ta plastikowa obwódka jest większa na dole niż w tej mniejszej wersji i wbijało się C w brodę i ta obwódka już nie jest symetryczna więc znów musiałam kupić takiego 0-6.....
A próbowaliśmy też Nuka,bo niby fizjologiczny kształt, zaraz na początku, ale C tylko te płaskie symetryczne aventu zaakceptował....
I tak jak pisałam smok cały dzień, na noc tylko na chwilę....


Agniecha trzymam kciuki za pracę dla lubego Twego!!!!
 
U nas smok praktycznie nie istnieje, mały od początku tylko sprawdzał czy leci z niego mleko i po 3 ciumknięciach .... sru.... nie ma smoka! nawet jego wyjmowanie było pierwszą precyzyjną czynnościa jaką wykonywał rączkami, po prostu łapał i go wyjmował !!!!! ale jeśli chodzi o rozmiary to słyszałam taką opinię, żeby dawać dzieciom smoczki jak najmniejsze, czyli nawet 2 latkowi jeśli się ze smokiem nie rozstanie to kupować ciągle te 0-3, 0-6 bo nie mają one złego wpływu na późniejszy zgryz:confused:
....mówiłą mi to logopeda i matka więc może to wiarygodna opinia:confused:


Mam jeszcze do Was pytanko z innej bajki, nie wiedziałąm na którym wątku więc na ogólnym chyba będzie najlepiej. Pare tygodni temu wypowiadałyście sie o kremach po których maluchom znikała wysypka, coś sobie super polecałyście ale nie mogę znaleźcć kiedy i gdzie to było:no: może pomogą mi dziewczyny , które wtedy o tym pisały?

...i pewnie miłej nocki bo ja tu jak zwykle najpóźniej siadam i ostatnia kończe, do jutra:-)
 
hej, gdzie Wy jesteście!!!!! Hallo!!!!!! :)
Mati spał dzisiaj do 06:10 ale jestem szczęśliwa, to zawsze lepiej niż do 5 :)

u nas smoka tez nigdy nie było, nie leci amciu to jest ble, ale trochę żałuję bo łatwiej jest dziecko uspokoić itp, ale z drugiej strony to nie będę musiała odzwyczajać

miłego dnia życzę, u nas super słonko świeci, jedziemy dzisiaj do mojej babci, jest u niej odpust, mój M napalił się na kapiszony (wiecie, wspomnienie z dziecięcych lat) :)
 
reklama
to mi przypomniałaś o kapiszonach ale fajnie kiedyś było :-)
Wiw fajnie jak ostatnia kończysz:zawstydzona/y::-D

u nas znowu słońce więc muszę gdzieś śmignąć z młodą więc mówię dzień dobry i na razie mykam myk myk pa pa
 
Do góry